Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До Торгового коледжу ЗНУ завітали гості з Англії

До Торгового коледжу ЗНУ завітали гості з Англії

29.01.2018 08:47 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ Торговий коледж міжнародні зв’язки візит

Нещодавно до Торгового коледжу ЗНУ завітали почесні гості з Англії. Вони мали змогу познайомитись із керівництвом коледжу, побувати на екскурсії та, звичайно ж, поспілкуватись зі студентами. На цю зустріч із нетерпінням чекали саме студенти, адже спілкування з представниками інших країн завжди пізнавальне, цікаве та надзвичайно емоційне.

Усього до коледжу завітало 14 осіб, які живуть та навчаються в Англії, займаються підтримкою творчих ідей та проектів молоді, а також надають благодійну допомогу тим, хто цього найбільше потребує (діти- сироти, інваліди, учасники АТО).

Гості зустрілись з директором коледжу Олександром Олійником, який розповів їм історію коледжу, спеціальності за якими навчають та особливості навчання у коледжі.

Під час візиту відбулась зустріч і зі студентами. Іноземні гості розповіли учасникам заходу про власні інтереси та галузі занять, а студенти, своєю чергою, розказали про себе та поділилися своїми професійними планами на майбутнє.

До речі, відвідувачів коледжу приємно вразило те, що наші студенти націлені на розвиток власної справи: відкриття малого бізнесу, ресторану чи готелю, при чому не тільки у власній країні, а й за кордоном. Вони зазначили, що за кордоном дуже популярним є відкриття власної справи, але, як і в нашій країні, це потребує значних зусиль та відповідальності.

Студенти поцікавились найпопулярнішими професіями в Англії, і були вражені тим, що серед них є: викладачі, підприємці, працівники медицини та правопорядку.

У процесі діалогу виявилось, що наші гості є надзвичайно талановитими: займаються серфінгом, прекрасно співають та танцюють, а також вчать українську мову, адже щороку вони відвідують нашу країну і прагнуть вдосконалювати свої мовні здібності.

Після діалогу студенти мали можливість індивідуально поспілкуватись з гостями, задати будь-які питання та обмінятись контактними даними.

Для гостей була проведена екскурсія коледжем, яка завершилася загальним чаюванням, що пройшло у теплій і затишній атмосфері.

Гості з Англії поділились своїми позитивними враженнями щодо атмосфери закладу, його традицій та, особливо, від амбіційних планів студентів.

Адміністрація коледжу та студенти висловлюють подяку організаторам за цікаву зустріч, можливість поспілкуватись за обмінятись досвідом, а також сподіваємось на те, що такі зустрічі будуть ще однією доброю традицією нашого коледжу.

Торговий коледж