Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті відбулася підсумкова конференція з виробничої практики

На економічному факультеті відбулася підсумкова конференція з виробничої практики

На економічному факультеті відбулася підсумкова конференція з виробничої практики
29.01.2018 08:50 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет освітній процес практика проходження

Нещодавно на базі кафедри обліку та оподаткування економічного факультету ЗНУ відбулася підсумкова конференція з виробничої практики. На заході були присутні керівники від університету – доценти Зінаїда Урусова, Ірина Варламова, Вікторія Гринь та студенти четвертого курсу спеціальності «Облік і оподаткування».

На початку заходу до присутніх із привітальним словом звернулася завідувач кафедри обліку та оподаткування, професор Надія Шмиголь.

Студенти проходили виробничу практику на підприємствах різних сфер господарської діяльності, від виробничих підприємств до установ банківської сфери діяльності, зокрема ПрАТ «Запорізький електроапаратний завод», ПАТ «Мотор-Січ», ТОВ «Агротех», ПАТ «Запоріжтрансформатор», ПАТ «Завод ‘’Запоріжавтоматика’’», ПрАТ «Запорізьке кар’єроуправління» та інші.

Майбутні обліковці  представили звіти з виробничої практики,  змістом яких є загальна характеристика підприємства, аналіз основних напрямків його діяльності, здійснення оцінки фінансово-економічних результатів роботи підприємства.

Найбільш цікавими стали презентації щодо проходження практики таких студентів, як Олена Рогаченко, Анна Пікалова й Наталя Агафонова.

Варто відзначити, що студенти добре підготовились, про що свідчили їх обґрунтовані висновки та база знань. Вони впевнено відповідали на поставленні запитання, і пропонували свої варіанти удосконалення ведення господарської діяльності.

Наприкінці заходу професор Надія Шмиголь і доцент Зінаїда Урусова відзначили високий рівень зацікавленості студентів і якість виконаних звітів з виробничої практики.

 

Економічний факультет

 

 

 

 

Схожі новини