Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ долучились до відкриття пам’ятного знаку біля школи Жаботинського

Представники ЗНУ долучились до відкриття пам’ятного знаку біля школи Жаботинського

Представники ЗНУ долучились до відкриття пам’ятного знаку біля школи Жаботинського
29.01.2018 09:34 Все Головні новини Пам’ятний знак Жаботинському спорт важка атлетика

26 січня біля навчально-спортивної бази ФСТ «Спартак» відбулося урочисте відкриття пам’ятної стели на честь дворазового олімпійського чемпіона,  володаря титулу «Найсильніша людина планети», чемпіона Європи, фундатора Запорізького клубу важкої атлетики «Спартак», заслуженого майстра спорту Леоніда Жаботинського. Участь у заході взяли важкоатлети - представники факультету фізичного виховання Запорізького національного університету, серед яких викладач кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту Анатолій Орлов.

Також серед учасників цього заходу були ветерани запорізької важкої атлетики та інших видів спорту, тренери й вихованці обласної СДЮШОР з важкої атлетики, яка віднедавна носить ім’я Леоніда Жаботинського, керівники спортивних організацій міста та області.
Ініціатором створення цієї стели виступив син Леоніда Івановича Вілен, також ця ініціатива була підтримана  Запорізьким обласним відділенням НОК України на чолі з Володимиром Лобановим. Зазначимо,  що автором проекту став приватний підприємець Олександр Гома.
Урочисте відкриття стели було приурочене до 80-річчя від дня народження найсильнішої людини планети 60-х років минулого століття. А право відкрити пам’ятну стелу було надане синам Леоніда Івановича Жаботинського Вілену та Руслану, які шанують  його досягнення та докладають зусилля для увічнення його пам’яті. Нагадаємо, що пам'ять про видатного земляка запоріжці увічнили у назві вулиці і важкоатлетичної школи олімпійського резерву.

Схожі новини