Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Торгового коледжу перемогли у всеукраїнській інтелектуальній грі до 100-річчя Української революції 1917-1921 рр.

Студенти Торгового коледжу перемогли у всеукраїнській інтелектуальній грі до 100-річчя Української революції 1917-1921 рр.

Студенти Торгового коледжу перемогли у всеукраїнській інтелектуальній грі до 100-річчя Української революції 1917-1921 рр.
29.01.2018 16:04 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ Торговий коледж патріотичне виховання перемога

Днями студенти Торгового коледжу ЗНУ взяли участь у інтелектуальній грі, присвяченій 100-річчю подій української революції 1917-1921 років, яка проходила на базі Запорізького обласного центру патріотичного виховання молоді. Мета цієї гри – популяризувати серед молоді поняття національної ідентичності, боротьби за збереження незалежності, сформувати знання державотворчих традицій та сприяти консолідації в суспільстві.

Команда Торгового коледжу «7-Я» у складі студентів Андрія Ганюка, Володимира Жихарєва, Олени Оніщенко, Катерини Іванютіни, Олександра Борща, Дмитра Сисоєва й Вікторії Ігнатченко у змаганні з іншими навчальними закладами міста Запоріжжя посіла 1 місце. Студенти продемонстрували високий рівень знань з історії: вміння розпізнавати персоналії, апелювати історичними поняттями, визначати хронологію подій та логічно зіставляти факти.

У результаті цієї гри студенти Торгового коледжу змогли отримати задоволення від спілкування, перевірити свої знання, ще більше зацікавитись історією та привезти до рідного коледжу нагороду.

 

Торговий коледж ЗНУ

 

Схожі новини