Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти історичного факультету стали кращими в обласній акції з патріотичного виховання молоді

29.01.2018 16:05 Все Головні новини Факультети Історичний Історичний факультет патріотичне виховання конкурс перемога

Днями у Запоріжжі відбулася незвичайна акція з патріотичного виховання молоді – турнір з настільної гри «100 років боротьби. Українська революція 1917-1921». Її організатором став Обласний центр патріотичного виховання молоді Запорізької області за підтримки Інституту національної пам'яті. Учасниками заходу стали представники студактиву вищих навчальних закладів міста, зокрема запорізького національного університету.

ЗНУ на заході представляла команда історичного факультету «Долька УНР» у складі голови студради факультету Івана Калугіна, а також – Юлії Тряпіциної, Сергія Ващенка, Дмитра Трюхана, Ігоря Наджафова й Семена Прокопенка.

Під час першого, відбіркового, етапу гри представники ЗНУ впевнено перемогли команду Запорізького державного медичного університету. А у фіналі, до якого вийшли чотири найсильніші гравці, виборола абсолютне перше місце. У результаті студенти історичного факультету отримали Почесні грамоти, а також посібник до гри.

Представники історичного факультету вдячні організаторам за популяризацію української історії, адже, на їхню думку, народ, що не знає свого минулого - не гідний майбутнього!

Історичний факультет