Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ – серед учасників і редакторів Чемпіонату гумору України «Ліга сміху-2018»

30.01.2018 09:04 Все Головні новини Центр культури «Ліга сміху ЗНУ» культурно-масова робота чемпіонат з гумору України «Ліга сміху-2018»

Уже третій день в Одесі триває відбірковий тур IV сезону чемпіонату з гумору України «Ліга сміху-2018». У ньому беруть участь чимало представників «Ліги сміху ЗНУ», яка стартувала в цьому навчальному році, завдяки зусиллям співробітників центру культури вишу, та Запорізької Ліги сміху. Серед його редакторів, тренерів й учасників – студенти й випускники Запорізького національного університету, які вже встигли добре зарекомендувати себе і здобути чимало прихильників у нашому місті.

За словами директора центру культури ЗНУ Юлії Янько, цього року університет потужно зарекомендував себе на загальноукраїнському рівні. Його представники докладають чимало зусиль, аби подарувати справжнє свято гумору усім шанувальникам «Ліги сміху» в Україні.

Так, ведучий «Ліги сміху ЗНУ», її редактор Микита Налівкін і начальник управління по роботі з молоддю та сім'єю Запорізької міської ради, редактор Запорізької ліги сміху, відкритої Запорізької ліги КВК та відкритої ліги КВК на Кубок ректора ЗНУ, суддя університетської «Ліги сміху» Олексій Савицький стали редакторами відбіркового етапу Всеукраїнської ліги сміху. Це – важлива подія для обох, адже вони вийшли на новий етап у створенні програм для виступу команд ліги.

Також до Одеси у складі команди «Каліфорнія», до якої увійшли студенти і випускники ЗНУ, завітав тренер «Ліги сміху ЗНУ», резидент Stand Up Project «California», чемпіон Відкритої Запорізької Ліги КВК, учасник Запорізької Ліги Сміху Дмитро Муринюк .

Учасник Запорізької «Ліги сміху», фіналіст Відкритої Запорізької Ліги КВК, тренер «Ліги сміху ЗНУ» Євген Леміш виступає капітаном команди «Банда Панда», яка минулого року стала кращою у Відкритій лізі КВК на Кубок ректора ЗНУ.

Крім того, до Одеси на відбірковий турнір завітали улюблениці запорізької публіки, студентки Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету – команда «Нет парня».

Загалом, від Запорізької «Ліги сміху» та «Ліги сміху ЗНУ» на цей фестиваль завітали 12 команд, у складі яких багато талановитих студентів і випускників університету.

Колектив Запорізького національного університету щиро вболіває за свою талановиту молодь і зичать їй перемоги на загальноукраїнському рівні!