Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Старшокласники продовжують опановувати «Фінансову грамотність» із викладачами економічного факультету

Старшокласники продовжують опановувати «Фінансову грамотність» із викладачами економічного факультету

Старшокласники продовжують опановувати «Фінансову грамотність» із викладачами економічного факультету
30.01.2018 09:06 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами

Відповідно до заявки Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради, науково-педагогічні працівники економічного факультету ЗНУ відвідують заклади загальної середньої освіти з лекціями навчального курсу «Фінансова грамотність». Викладачі кафедри економічної кібернетики 25 січня 2018 року провели лекцію з фінансової грамотності для учнів 10-11 класів Балабинського НВК «Престиж».

Під час зустрічі доцент кафедри економічної кібернетики Дмитро Очеретін та аспірант кафедри Оксана Васильєва ознайомили учнів з ідеями та історіями успіху сучасних бізнесменів та інвесторів. Лектори багато уваги було приділили питанням формування та управління особистими фінансами.

Під час вікторини, що проводилася на лекції, учні засвідчили високий рівень знань з економіки, а саме, щодо питань теорії грошей, доходів домогосподарств та оподаткування. Школярі активно відповідали на звернені до них запитання та обґрунтовували вибір своїх відповідей.

Також під час зустрічі старшокласники ознайомилися зі спеціальностями економічного факультету ЗНУ, переліком необхідних сертифікатів ЗНО для вступу на економічний факультет у 2018 році, заходами для школярів, які щороку проводяться у ЗНУ та на економічному факультеті зокрема.

Економічний факультет ЗНУ висловлює щиру подяку директору Балабинського НВК “Престиж” Вінніченко Жанні Вікторівні за сприяння та допомогу в проведенні лекцій з курсу «Фінансова грамотність», а старшокласникам – за виявлений інтерес і цікаві запитання, поставлені під час заняття.

 

Економічний факультет

 

Схожі новини