Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП провели семінар із арт-терапії

На факультеті СПП провели семінар із арт-терапії

На факультеті СПП провели семінар із арт-терапії
30.01.2018 09:57 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Акторська майстерність Факультет соціальної педагогіки та психології кафедра акторської майстерності та дизайну методичний семінар співпраця із вчителями

Нещодавно на базі факультету соціальної педагогіки та психології  провели семінар-практикум «Гармонізація емоційної сфери учасників навчально-виховного процесу засобами арт-терапії». Його організували   представники кафедри акторської майстерності та дизайну Запорізького національного університету спільно зі співробітниками науково-методичним центром Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради. Учасниками семінару стали близько 55 вчителів художньо-естетичних дисциплін шкіл міста Запоріжжя.

Мету заходу його організатори вбачали в ознайомленні педагогів з арт-терапевтичними технологіями гармонізації емоційних станів учасників навчально-виховного процесу.

У рамках семінару було проведено 4 майстер-класи: з активної музикотерапії – доктором пед. наук, професором, завідувачем кафедри акторської майстерності та дизайну ЗНУ Галиною Локарєвою; з арт-терапії – членом асоціації арт-терапевтів України, психологом, магістром, арт-терапевтом Оленою Олійник (м. Київ); із метафоротерапії –психологом, арт-терапевтом, методистом науково-методичного центру департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Любов’ю Кременецькою та з рецептивної музикотерапії – методистом науково-методичного центру департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Ольгою Корольовою.

Наприкінці заходу всім учасникам були вручені сертифікати про участь у семінарі-практикумі.

Учителі залишилися задоволеними участю у майстер-класах, оскільки отримали нову інформацію та оволоділи пізнавальними навичками, які можуть бути застосовані у навчально-виховному процесі загальноосвітніх шкіл.

 

Кафедра акторської майстерності та дизайну

 

Схожі новини