Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП провели семінар із арт-терапії

На факультеті СПП провели семінар із арт-терапії

Нещодавно на базі факультету соціальної педагогіки та психології  провели семінар-практикум «Гармонізація емоційної сфери учасників навчально-виховного процесу засобами арт-терапії». Його організували   представники кафедри акторської майстерності та дизайну Запорізького національного університету спільно зі співробітниками науково-методичним центром Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради. Учасниками семінару стали близько 55 вчителів художньо-естетичних дисциплін шкіл міста Запоріжжя.

Мету заходу його організатори вбачали в ознайомленні педагогів з арт-терапевтичними технологіями гармонізації емоційних станів учасників навчально-виховного процесу.

У рамках семінару було проведено 4 майстер-класи: з активної музикотерапії – доктором пед. наук, професором, завідувачем кафедри акторської майстерності та дизайну ЗНУ Галиною Локарєвою; з арт-терапії – членом асоціації арт-терапевтів України, психологом, магістром, арт-терапевтом Оленою Олійник (м. Київ); із метафоротерапії –психологом, арт-терапевтом, методистом науково-методичного центру департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Любов’ю Кременецькою та з рецептивної музикотерапії – методистом науково-методичного центру департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Ольгою Корольовою.

Наприкінці заходу всім учасникам були вручені сертифікати про участь у семінарі-практикумі.

Учителі залишилися задоволеними участю у майстер-класах, оскільки отримали нову інформацію та оволоділи пізнавальними навичками, які можуть бути застосовані у навчально-виховному процесі загальноосвітніх шкіл.

Кафедра акторської майстерності та дизайну