Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбудеться кастинг конкурсу краси «Miss University-2018»

У ЗНУ відбудеться кастинг конкурсу краси «Miss University-2018»

У ЗНУ відбудеться кастинг конкурсу краси «Miss University-2018»
31.01.2018 10:11 Все Головні новини Університет центр культури культурно-масова робота «Miss University-2018»

Студентки Запорізького національного університету – найталановитіші та найпривабливіші. У цьому твердо переконані у виші та зокрема в його центрі культури. Відтак, цього року, після дворічної перерви, підготували сюрприз для дівчат, що мріють про корону королеви краси: в ЗНУ відбудеться «Miss University-2018». Уже незабаром, 20 лютого, організатори чекають майбутніх учасниць конкурсу краси і таланту на кастингу.

Усі охочі взяти участь у змаганні за почесний титул цього дня мають о 16.00 завітати до актової зали навчального конкурсу №2.

Перед цим необхідно заповнити Google-форму https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSclQdwrE2gEomT1Wh9KKaIjRiYJHPWPR7Ftf_JwvvcK2SGELw/viewform?c=0&w=1

Також обов’язково ознайомтеся з вимогами до учасниць кастингу на сторінці центру культури ЗНУ у Фейсбуку: https://www.facebook.com/groups/culture.znu/permalink/1565161366937856/ .

Зокрема, варто заздалегідь вивчити основні елементи дефіле та хореографію, за відео-уроком від хореографа-постановника шоу краси, Аліни Черкасової (відео можна проглянути, підписавшись на YouTube-канал відділу: https://www.youtube.com/channel/UCpEQlTANDEEYmteL3WotRdw)

Попереду в тих дівчат, які успішно пройдуть кастинг, репетиції, заняття з хореографії, спорту, майстер-класи та фотосесії.

А потім – захопливий вечір змагання, який обіцяє перетворитися на справжнє свято, сповнене приємних сюрпризів для всіх учасниць і глядачів.

На переможницю шоу краси і таланту чекає головний приз змагання – корона, а ще – грошовий сертифікат, подарунки від партнерів.

Дізнатися більше про участь у кастингу й особливості підготовки до конкурсу можна, звернувшись до режисера-постановника, директора центру культури ЗНУ Юлії Янько (корпус №4, к.114б, тел..: 228-75-80).

 

Схожі новини