Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Математичний факультет ЗНУ випустив цього року більше 50 магістрів

Математичний факультет ЗНУ випустив цього року більше 50 магістрів

31.01.2018 14:33 Все Головні новини Випускний математичний факультет

31 січня  на математичному факультеті Запорізького національного університету відбулося урочисте вручення дипломів цьогорічним випускникам-магістрам. Документи про здобуття вищої освіти отримали 52 магістри, з них 18 - дипломи з відзнакою.

Вітаючи випускників, декан математичного факультету Сергій Гоменюк вручив дипломи випускникам за освітніми програмами «Програмна інженерія», «Інформатика», «Прикладна математика», «Математика». Він висловив сподівання, що отримана ними підготовка забезпечить їм подальше професійне становлення, цікаву і перспективну роботу та особистісний розвиток, адже диплом магістра – це важливий результат і необхідна сходинка для подальших досягнень, звершень та успіхів. Крім того, Сергій Іванович  запевнив винуватців свята в тому, що вони завжди можуть продовжити освіту в аспірантурі, а  двері ЗНУ будуть завжди для них відкриті. Також декан математичного факультету побажав випускникам  професійної самореалізації, творчого натхнення, щастя, здоров’я, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення мрій і життєвих планів.

Долучився до привітань і завідувач кафедри прикладної математики  і механіки, академік, доктор технічних наук, професор Віктор Грищак. «Нехай патріотизм, знання, досвід і науковий капітал, отриманий за роки навчання в ЗНУ допоможе вам знайти себе та реалізуватись у житті», - зазначив він. Також він побажав молоді  вірити у себе, завжди залишатися впевненими у власних силах і знаннях та бути професіоналами і експертами у своїй галузі, адже це допоможе бути затребуваним на ринку праці як в Україні, так і за її межами.

Привітати випускників зі святом прийшли  викладачі, родичі та друзі. До  святкових привітань долучились і викладачі факультету, які побажали випускникам бути гідними представниками своєї професії, бути самостійними, постійно вдосконалюватись, а також бути успішними і на роботі, і в особистому житті.

Олена Переверзєва