Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На базі вишу провели обласний етап учнівської олімпіади з фізичного виховання

На базі вишу провели обласний етап учнівської олімпіади з фізичного виховання

02.02.2018 08:30 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Університет факультет фізичного виховання учнівська олімпіада співпраця зі школами

Нещодавно в Запорізькому національному університеті відбувся обласний етап олімпіади серед учнів навчальних закладів середньої ланки освіти з фізичного виховання. Наш виш уже не перший рік стає базою для спортивних змагань у рамках олімпіади для старшокласників міста й області. Відповідальними за проведення обласної учнівської олімпіади з фізичного виховання наказом ректора ЗНУ, професора Миколи Фролова призначили декана факультету фізичного виховання Миколу Малікова та завідувача кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Анатолія Конаха.

Представники факультету фізичного виховання під керівництвом декана доклали максимум зусиль, аби створити для учнівської молоді гідні умови для демонстрації спортивних талантів. Усі учасники олімпіади, їхні наукові керівники, члени журі після завершення заходу відзначили гарний організаційний рівень проведення олімпіади. Крім того, доцент кафедри фізичної культури і спорту, заслужений тренер України Борис Кокарєв перед початком змагань провів спільну руханку для всіх її учасників. Також він увійшов до складу журі, яке оцінювало виступи учнів на етапі – «чоловіча гімнастика». Доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Галина Омельяненко у складі суддівської колегії оцінювала рівень знань старшокласників на етапі тестування теоретичних знань із фізичної культури. Загалом, члени журі залишились задоволеними рівнем підготовки учасників олімпіади й результатами численних спортивних змагань.

Так, у рамках участі в олімпіаді юнаки і дівчата виступали в таких номінаціях, як «гімнастика», «акробатика», «командні ігри з м’ячем» тощо. Крім того, вони впевнено продемонстрували суддям, що добре володіють усіма навичками, необхідними в туристичних походах: вони встановлювали намети, показували, як правильно в’язати вузли й користуватись туристичним спорядження. Відповіді старшокласників під час теоретичної частини олімпіади переконливо продемонстрували їхні знання з історії олімпійського руху та з методики фізичного виховання.

За результатами виступів школярів організатори та члени суддівської колегії олімпіади відзначили гарну підготовку старшокласників. Вони подякували їхнім керівникам та висловили сподівання, що молоді спортсмени гарно зарекомендують себе на загальноукраїнському етапі олімпіади.

Більше інформації, зокрема про підсумки проведення олімпіади можна знайти за покликанням: http://mofizkult-zp.blogspot.com/p/blog-page_517.html

Із фотолітописом події можна ознайомитись тут: