Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо Олену Богму із захистом докторської дисертації!

Вітаємо Олену Богму із захистом докторської дисертації!

02.02.2018 14:31 Все Головні новини захист дисертації

Колектив Запорізького національного університету вітає Богму Олену Сергіївну, доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування з успішним захистом дисертації «Державне регулювання інституціональних змін в сфері забезпечення бюджетної складової економічної безпеки національної економіки» на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.03 – Економіка та управліннянаціональнимгосподарством.

Науковий консультант – доктор економічних наук, доцент, професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування Запорізького національного університету Болдуєва Оксана Валеріївна.
Захист відбувся 31 січня 2018 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.889.01 у ВНЗ «Національна академія управління» (м. Київ).
Бажаємо подальших досягнень і звершень!