Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Профорієнтаційна робота викладачів філологічного факультету триває

Профорієнтаційна робота викладачів філологічного факультету триває

02.02.2018 14:32 Все Головні новини Філологічний факультет профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами

Уже 6 лютого для абітурієнтів 2018 року розпочнеться реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання. І тому інформація про особливості ЗНО та правильний вибір предметів для вступної кампанії є для школярів дуже важливою та актуальною.

У рамках профорієнтаційної роботи зі вступниками викладачів філологічного факультету ЗНУ доцент кафедри української літератури Ірина Бакаленко зустрілася зі старшокласниками Запорізької гімназії № 25 гуманітарного профілю.
Ірина Бакаленко окреслила учням 10-11 класів основні етапи проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 та особливості цьогорічного вступу до закладів вищої освіти.
Питання, якими цікавилися школярі, були різноманітними. До них належали і особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році; і розміщення результатів ЗНО на інформаційних сторінках учасників ЗНО; і особливості визначення «порогового» балу. А також – «пороговий» бал предметів ЗНО в попередні роки; характеристика сертифікаційних робіт із предметів тестування;. Крім того, вони дізналися про розрахунок конкурсного балу вступника; і пріоритетність заяв вступника при поданні документів при вступі до закладів вищої освіти.
Інформація про пробні тренінги із ЗНО від Запорізького національного університету, які дають можливість перевірити свої знання та вміння та визначитись з подальшою підготовкою до основної сесії ЗНО, переконали школярів у важливості участі у таких заходах.
У центрі особливої уваги учнівопинились і питання підготовки до написання тестів з української мови та літератури, математики та історії Україні: особливості тестових завдань, типові помилки та форми підготовки до написання тестів, власного висловлення. Адже саме ці тести є найбільш затребуваними і при визначенні результатів державної підсумкової атестації та при вступі на будь-якуосвітню програму та у будь-який заклад вищої освіти.
Розповідь Ірини Бакаленко про особливості й переваги навчання за освітніми програмами філологічного факультету, практики студентів філологічного факультету у Польщі та Болгарії викликала жваву дискусію та переконала у перспективах самореалізації студентів-філологів.
Насичена інформацією презентація,розповідь про університетські та факультетські заходивикликали інтерес серед учнів, які долучилися до активного діалогу. На всі свої питання, які турбують їх на сьогодні як майбутніх абітурієнтів, учні отримали змістовні відповіді.

Філологічний факультет