Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті ЗНУ провели День відкритих дверей

На біологічному факультеті ЗНУ провели День відкритих дверей

15.04.2008 15:13

13 квітня День відкритих дверей на біологічного факультету зібрав 100 абітурієнтів зі шкіл Комишивахи, Григорівки, Біленького, Малої Токмачки, Куйбишева, Гуляйполя, Пологів, Марганця, Оріхова та Запоріжжя.

Перед гостями нашого університету виступили декан біологічного факультету, професор Людмила Омельянчик, завідувачі кафедр та переможці МАН. Також майбутнім вступникам отримали відповіді на свої запитання, пов’язані зі специфікою цьогорічної вступної кампанії та навчанням на обраному ними факультеті. Потім одинадцятикласники змогли спробувати свої сили у пробному тестуванні з біології та хімії, а учні 9–10-х класів - прослухали лекцію віце-президента Запорізького відділення Малої академії наук, професора Валентини Бовт про правила написання наукових робіт для МАН та основні вимоги, які висуваються до їхнього оформлення.
Потім для абітурієнтів влаштували екскурсію зоологічним музеєм та лабораторіями біологічного факультету, під час якої завідувачі кафедр розповіли про основні напрями наукових досліджень, які розробляються на факультеті.