Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Перший випуск магістрів за чотирма спеціальностями здійснив факультет менеджменту

Перший випуск магістрів за чотирма спеціальностями здійснив факультет менеджменту

Перший випуск магістрів за чотирма спеціальностями здійснив факультет менеджменту
06.02.2018 08:48 Все Головні новини Факультети Менеджменту Факультет менеджменту випускний магістри

Сьогодні на факультеті менеджменту відбувся черговий випуск магістрів зі спеціальностей «Менеджмент організацій та адміністрування», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Логістика» та «Бізнес-адміністрування». Молодим фахівцям вручили 84 дипломи (54 випускникам денної форми навчання та 30 заочникам), з яких 14 – із відзнакою.

У присутності викладачів факультету менеджменту, представників деканату, гостей та друзів привітав випускників завідувач кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Дамір Бікулов. Від імені усієї факультетської спільноти він зичив молоді успіхів у професійній діяльності та в особистому житті. А також відзначив: «Ви успішно пройшли певний визначний етап вашого життя і стали дипломованими фахівцями. Ми, ваші викладачі, увесь цей час пильно слідкували за вашим зростанням як професіоналів, частина з вас визначилася у науковій галузі і наразі продовжить навчання – вже на базі аспірантури. Особисто я, знаючи багатьох із вас від часів навчання в Економіко-правничому коледжі, разом із вами радію вашим успіхам. Усі науково-педагогічні працівники факультету завжди намагалися передати вам не тільки знання, а й створити дружню, комфортну для навчання та розвитку особистості атмосферу, аби роки перебування у ЗНУ вам зап’яталися як найкращі. Двері нашого факультету завжди відчинені для вас: приходьте за порадами, або просто поспілкуватися і розповісти про ваші успіхи. Завжди раді вам!».

Надалі Дамір Тагірович вручив дипломи усім присутнім на заході випускникам. Під час вручення дехто з них поділився своїми планами на майбутнє. Зокрема, найближчим часом серед них є працевлаштування за обраним фахом і подорожі.

Про цей випуск на довгу пам’ять учасникам урочистого зібрання, окрім дипломів, також залишаться фото під час вручення відповідних документів про вищу освіту і у колі друзів та викладачів.

 

Олена Хлистун

 

 

 

Схожі новини