Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Торговому коледжі ЗНУ пройшов День відкритих дверей для абітурієнтів та їхніх батьків

У Торговому коледжі ЗНУ пройшов День відкритих дверей для абітурієнтів та їхніх батьків

У Торговому коледжі ЗНУ пройшов День відкритих дверей для абітурієнтів та їхніх батьків
06.02.2018 08:30 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ Торговий коледж День відкритих дверей профорієнтаційна діяльність презентація спеціальностей

Третього лютого в Торговому коледжі ЗНУ відбувся День відкритих дверей. Студенти всіх спеціальностей детально розповідали про особливості власної професії та запрошували на навчання всіх охочих.

Першими презентували свою спеціальність студенти-маркетологи. Вони розповіли про найцікавіші сучасні маркетингові технології, презентували відомих особистостей, які змогли побудувати великі бізнес-імперії та розробити бренди, котрі знає весь світ.

Студенти спеціальності «Облік та оподаткування» розкрили переваги професії бухгалтера та розвіяли міф про те, що бухгалтерія – це нудні повторювані операції. Сучасний бухгалтер – це обізнана, всебічно розвинена особистість, яку цінують колеги та поважає керівництво. А ще майбутні бухгалтери подарували присутнім гарну українську пісню.

Товарознавці в цей день із щирою посмішкою запрошували гостей-старшокласників міста до навчання за своєю спеціальністю, адже підприємництво – це можливість здобути фінансову незалежність та працювати «на себе». Вони запевнили присутніх, що, закінчивши коледж за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», вони матимуть чимало шляхів для подальшого вдалого працевлаштування.

Останньою представили спеціальність «Харчові технології» студенти-технологи. Вони показали мініатюру, мораль якої полягала в тому, що без їжі людина не може прожити жодного дня. Тож професія кухаря завжди буде актуальною. Організатори підкреслили, що в Торговому коледжі студенти вже на першому курсі розпочинають практичне навчання, проходячи практику в найкращих ресторанах міста, адже готувати їжу для них – це справжнє мистецтво.

Під час Дня відкритих дверей зі сцени Торгового коледжу Запорізького національного університету пролунало запевнення, що його представники щиро запрошують усіх майбутніх абітурієнтів на навчання.

«Яку б спеціальність нашого коледжу Ви не обрали, гарантовано здобудете актуальну і сучасну професію», – запевнили його викладачі та студенти старшокласників міста й області та їхніх батьків.

Фотогалерея на сторінці ЗНУ у Facebook:
https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=1911055738923810

 

Торговий коледж

 

 

 

Схожі новини