Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Дипломи Торгового коледжу отримали 28 фахівців

Дипломи Торгового коледжу отримали 28 фахівців

Дипломи Торгового коледжу отримали 28 фахівців
06.02.2018 08:55 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ Торговий коледж вручення дипломів культурно-масова робота

Другого лютого в Торговому коледжі Запорізького національного університету відбувся випускний вечір груп 9 ВХП 1/14 та ВХП 1/15 спеціальності "Харчові технології". Цього дня дипломи отримали 28 випускників. Серед них було і 4 дипломи з відзнакою. Їх отримали: Юлія Васильєва, Аріана Крнатян, Катерина Руденко та Валерія Зеркаль.

Під час вручення дипломів випускникам викладачі й представники адміністрації коледжу зазначили, що упродовж навчання студенти цих груп постійно були задіяні у всіх заходах, що проходили в коледжі, перемагали в спортивних змаганнях, брали участь у роботі студентської ради. Найбільш активні отримали грамоти та подяки.

На святі був присутній проректор із наукової роботи ЗНУ Геннадій Васильчук. Він першим привітав випускників із цим знаменним днем у їхньому житті, побажавши їм успіху в подальшій самореалізації, творчого розвитку, легкого працевлаштування, а також запросив всіх продовжити навчання на старших курсах Запорізького національного університету.

Привітання для випускників пролунали і від директора коледжу Олександра Олійника. Він, звертаючись до присутніх на заході, зазначив, що двері коледжу завжди відчинені для всіх його випускників, і побажав учорашнім студентам великих звершень у майбутньому.

У цей день зі сцени лунало чимало приємних слів. Випускники присвятили кожному з викладачів теплі рядки та підготували гумористичні мініатюри. Переглянувши кумедні сценки, глядачам треба було впізнати про кого саме з педагогів йдеться. На згадку кожен викладач коледжу отримав іменний пряник із ініціалами, зроблений власноруч студентами.

Щирі слова подяки висловили випускники і на адресу своїх батьків, які підтримували їх кожного дня, турбувались та надихали. Від імені всіх студентів групи старости подякували куратору Наталії Гнибіді, яка так багато часу і сил присвятила кожному з них, була поруч із перших днів навчання й до отримання ними дипломів.

Закінчилось свято запальним танцем та прощальною піснею від імені всіх випускників. Своєю чергою, викладачі Торгового коледжу ЗНУ щиро побажали випускникам щасливої дороги у дорослому житті!

Фотогалерея на сторінці ЗНУ у Facebook:

https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=1911064042256313

 

Торговий коледж

 


 

Схожі новини