Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ розповіли абітурієнтам області про особливості вступу-2018

Представники ЗНУ розповіли абітурієнтам області про особливості вступу-2018

Представники ЗНУ розповіли абітурієнтам області  про особливості вступу-2018
06.02.2018 08:57 Все Головні новини Університет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність підготовка до ЗНО

У Запорізькому національному університеті триває плідна профорієнтаційна робота. Серед пріоритетів представників вишу – зустрічі зі старшокласниками міста й області, їхніми вчителями й батьками. Під час таких заходів абітурієнти мають змогу отримати вичерпні консультації щодо перебігу вступної кампанії-2018. А також – більше дізнатися про можливості, які відкриває перед талановитою молоддю навчання в провідному виші Півдня України.

Так, 5 лютого представники Запорізького національного університету зустрілися з учнями старших класів і вчителям Біленьківської ЗОШ, Мар`ївського НВК, Лисогірського НВК. Усього на заході були присутні 65 осіб. Старшокласники скористалися нагодою поставити актуальні для них запитання начальнику відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлії Паскевській та провідному фахівцю приймальної комісії ЗНУ Яні Пилипенко. Найбільше уваги учасники заходу приділили такому актуальному на сьогодні питанню, як зміна правил прийому до вищих навчальних закладів у 2018 році.

Запорізький національний університет завжди дбає про своїх майбутніх студентів. Саме тому його співробітники разом із представниками Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти та за підтримки Департаменту освіти та науки Запорізької обласної державної адміністрації на сьогодні проводять масштабну роз’яснювальну роботу щодо особливостей зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) та правил вступу до вишу.

Зокрема, під час зустрічі абітурієнтів запросили обов’язково взяти участь у безкоштовних пробних тренінгах із написання ЗНО, які відбудуться на базі університету 4 і 18 березня. Це – традиційна для вишу форма співпраці зі вступниками, яка чудово зарекомендувала себе в попередні роки як важливий складник підготовки учнівської молоді до участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Крім того, абітурієнти можуть скористатися послугами реєстраційно-консультаційного центру, що діє на базі ЗНУ (навчальний корпус №2, вул.  Жуковського, 66, ауд. 204 і 209). Тут їм нададуть вичерпну інформацію щодо всіх етапів вступної кампанії, допоможуть створити електронний кабінет тощо.

Учасники зустрічі – абітурієнти Запорізької області – високо оцінили її інформаційну насиченість і корисність. Вони подякували представникам ЗНУ й запевнили, що обов’язково скористаються можливістю завітати до вишу на профорієнтаційні заходи.

Юлія Паскевська, розповідаючи про перебіг профорієнтаційної діяльності в університеті, зауважила: «ЗНУ – це єдиний університет, який проводить масштабну профорієнтаційну кампанію. Із метою реалізації стратегії авторської реклами ЗНУ з набору абітурієнтів заплановано проведення 23 інформаційно-консультаційних зустрічей у Запорізькій області. Така система роботи дозволяє максимально презентувати всі інновації цьогорічної вступної кампанії, нові спеціальності вишу, особливості навчання, проектну діяльність, студентське життя, розвиток інфраструктури університету, міжнародну та наукову діяльність. Досвід минулих років підтверджує великий попит із боку абітурієнтів та їхніх батьків на отримання достовірної інформації. Планується охопити понад 2,5 тис представників цільової аудиторії – кращих цьогорічних вступників, якими в майбутньому пишатиметься наш університет».

 

Відділ доуніверситетської підготовки,

профорієнтації та працевлаштування

 

Схожі новини