Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ випустив понад 140 магістрів із різних галузей економічної діяльності

ЗНУ випустив понад 140 магістрів із різних галузей економічної діяльності

ЗНУ випустив понад 140 магістрів із різних галузей економічної діяльності
07.02.2018 08:53 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет випуск магістри

На економічному факультеті його представники та гості вручили дипломи випускникам магістратури за різними спеціальностями. Серед них – 86 випускників денної та 57 магістрів заочної форми навчання, які здійснили підготовку за такими освітніми програмами: «Фінанси і кредит», «Економічна кібернетика», «Облік і оподаткування», «Економіка довкілля і природних ресурсів», «Міжнародна економіка», «Управління фінансово-економічною безпекою», «Управління проектами», а також «Управління персоналом та економіка праці».

Привітати молодих фахівців під час урочистої церемонії завітали також батьки та друзі. Найкращі побажання висловили на їхню адресу передусім науково-педагогічні працівники ЗНУ та факультету, серед яких були проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура, декан Алла Череп, завідувачі та викладачі кафедр – завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Анатолій Кущик, завідувач кафедри обліку та оподаткування Надія Шмиголь, завідувач кафедри управління фінансово-економічною безпекою і проектами Олександр Лепьохін, професор кафедри економічної кібернетики Ігор Козін, доцент кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів і економічної теорії Іван Колобердянко та інші. Вони разом із гостями, які, до речі, увійшли до складу державної екзаменаційної комісії із захисту кваліфікаційних магістерських робіт, вручили дипломи магістрам економічного факультету. Так, у числі почесних учасників свята були присутні: заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Сергій Кам’янченко, начальник Запорізького приміського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олена Галіна, начальник фінансово-економічного управління ТОВ «Запорізький ливаро-механічний завод» Марина Гиря, директор «1 С Франчайзі Проком» Сергій Бутенко, начальник управління зовнішніх відносин та зовнішньоекономічної діяльності Запорізької облдержадміністрації Артур Бойко та начальник відділу кадрів ПАТ «Запоріжсталь» Сергій Койпиш.

Під звуки урочистого гімну економічного факультету зібрання відкрили проректор Олександр Гура та декан Алла Череп. Звертаючись до випускників і гостей свята від імені усього ректорату вишу Олександр Іванович привітав дипломованих фахівців із новим для них статусом. А також зазначив: «Роки навчання й ті знання, які ви отримали на економічному факультеті є ґрунтовною основою для вашого подальшого професійного зростання й особистісного становлення. Будьте вдячними і не забувайте ваших викладачів! Пам’ятайте, що двері ЗНУ завжди відкриті для вас, приводьте сюди ваших друзів, рідних, дітей, які тут зможуть здобути якісну освіту».

Своєю чергою, Алла Василівна вказала, що: «Ця хвилююча мить є результатом спільної сумлінної праці нинішніх випускників та їхніх викладачів протягом останніх п’яти з половиною років. Усі ми, науково-педагогічні працівники факультету не тільки намагалися вам дати ґрунтовні знання, які забезпечать вашу конкурентноспроможність на сучасному ринку праці, а й вкласти у вас частинку нашої душі, аби усі ви стали гарними людьми і були патріотами свої країни!». Вона також запросила випускників завітати 28 травня (в останню п’ятницю місяця) на традиційну зустріч випускників економічного факультету. А тим, хто ще не працює, запропонувала звернутися до фахівців вишу з приводу працевлаштування, адже факультет має тісні зв’язки із багатьма підприємствами області.

Обидва керівники вручили 55 дипломів з відзнакою та грамоти за активну участь у наукових та громадських заходах кращим магістрам цього року з різних спеціальностей. Окрім іншого, керівники підрозділів та гості побажали усіляких гараздів в особистому житті та кар’єрного зростання нинішнім випускникам економічного факультету. А також – вкласти здобуті у ЗНУ знання у загальний процес зростання економіки України, створювати нові інноваційні та креативні змісти – заради добробуту усієї нації.

Студенти-економісти, окрім іншого, підготували святкову програму і привітали випускників свого факультету. Українськими та французькими піснями присутніх у залі порадували Інна Коваленко та Дар’я Хапорва, а Мілена Гончаренко представила запальний східний танець.

Насамкінець декан Алла Череп висловила вдячність усім, хто доклав чимало зусиль для становлення нового покоління громадян і фахівців-економістів – викладачам, батькам і самим магістрам за сумлінне навчання, та й нинішнім студентам – за чудове свято. Також вручили почесну грамоту ювілярці факультету – секретарю-друкарці деканату Катерині Штепі – за багаторічну сумлінну працю, спрямовану на розвиток свого підрозділу.

Дружня родина економічного факультету залишила на довгу пам’ять спільне фото й окремі знімки у колі найближчих друзів та викладачів кафедр, гостей свята. До речі згадати, серед останніх чимало роботодавців, на підприємствах яких вже працюють випускники ЗНУ, і які чекають у своїх колективах нових перспективних фахівців.

 

Олена Хлистун

 

 

 

 

 

Схожі новини