Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Центр післядипломної освіти очолила Надія Цимбал

Центр післядипломної освіти очолила Надія Цимбал

07.02.2018 13:32 Все Головні новини Університет центр післядипломної освіти

Від початку лютого координує діяльність центру післядипломної освіти Запорізького національного університету Надія Василівна Цимбал.

У 2005 році вона вступила до Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій на спеціальність «Економічна кібернетика». У 2010 році закінчила його з відзнакою та отримала кваліфікацію магістра з економічної кібернетики. У 2010-2013 рр. вона працювала на ПАО «Запоріжтрансформатор» спеціалістом адміністративного відділу. У 2014-2017 рр. Надія Цимбал навчалася в аспірантурі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Із 29 січня 2018 року вона обіймає посаду в.о. керівника Центру післядипломної освіти.

Колектив ЗНУ вітає шановну Надію Василівну з призначенням і зичить їй плідної праці на благо розвитку університету!