Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі ФІФ продовжують удосконалювати навички роботи із системою Moodle-ZNU

Викладачі ФІФ продовжують удосконалювати навички роботи із системою Moodle-ZNU

08.02.2018 08:54 Все Головні новини Факультети Іноземної філології факультет іноземної філології методичний семінар електрона система Moodle-ZNU

Сьомого лютого для викладачів факультету іноземної філології провели вже третій тренінг з особливостей організації навчального курсу в електронному середовищі Moodle-ZNU, ініціаторами якого стали декан факультету іноземної філології доцент Галина Морошкіна та заступник декана з питань електронного забезпечення діяльності ФІФ доцент Ганна Хацер.

Перші тренінги пройшли в жовтні-листопаді минулого року й викликали жвавий інтерес серед викладачів. Адже в умовах сьогодення для підвищення інтенсивності та якості освітнього процесу актуальним стає питання раціональної організації освітнього процесу на базі електронної системи Moodle.

Цього разу під час проведення семінару значна увага приділялася питанням заповнення електронного журналу, принципам автоматичного розподілу балів, розміщенню теоретичного та практичного матеріалу в архітектоніці курсу, створенню інтерактивних завдань у форматі IMS та SCORM для розміщення у системі Moodle-ZNU. Також йшлося про ергономіку процесу створення та завантаження тестових завдань, додавання комплексних завдань, головна мета яких – оцінити рівень комунікативної компетенції студентів, які вивчають іноземну мову. Усі ці питання детально та доступно висвітлила у виступі перед колегами заступник декана з питань електронного забезпечення діяльності ФІФ доцент Ганна Хацер. Ганна Олексіївна також відповіла на усі запитання, що виникали під час зустрічі.

Тренінг зібрав понад 20 учасників, серед яких – заступник декана з навчальної роботи доцент Катерина Василина, заступник декана з виховної роботи доцент Ніна Захарова, завідувач кафедри романської філології і перекладу доцент Ірина Шаргай, завідувач кафедри німецької філології і перекладу доцент Сергій Вапіров, викладачі кафедр викладання другої іноземної мови; теорії та практики перекладу з англійської мови; романської філології і перекладу; німецької філології і перекладу; кафедри іноземних мов професійного спрямування.

Наприкінці заходу учасники висловили побажання продовжити серію тренінгів. Зокрема, вони прагнуть обговорити такі питання, як особливості створення мультимедійних завдань, використання хмарних технологій та інфографіки в електронному навчанні.

Ганна Ваніна,

заступник декана ФІФ з інформаційної та іміджевої роботи