Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету менеджменту побували на ознайомлювальній екскурсії під час навчальної практики

Студенти факультету менеджменту побували на ознайомлювальній екскурсії під час навчальної практики

Студенти факультету менеджменту побували на ознайомлювальній екскурсії під час навчальної практики
08.02.2018 08:56 Все Головні новини Факультети Менеджменту Факультет менеджменту практика екскурсія

Сьомого лютого студенти 3 курсу спеціальності «Менеджмент» освітньо-професійної програми «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» факультету менеджменту ЗНУ в рамках навчальної практики відвідали одне з найбільших підприємств Запоріжжя – ПАТ «Мотор Січ».

Під час візиту на «Мотор Січ» студенти дізналися, що це підприємство випускає надійні авіаційні двигуни та газотурбінні установки, які є конкурентними на світовому ринку. Його продукція експлуатується на літаках та вертольотах різного призначення більш ніж у 120 країнах світу.

Студенти ознайомились із основними напрямками діяльності ПАТ «Мотор Січ», організацією та особливостями зовнішньоекономічної діяльності підприємства, роботою механічного та збирального цехів. Розробка та впровадження у виробництво сучасних технологій, що спираються на найновіші досягнення світової науки та техніки, професійний, висококваліфікований та згуртований колектив, унікальна виробнича база, ресурси, ефективна управлінська стратегія – все це є плацдармом для успіху та постійного розвитку підприємства. А також відвідали «Музей техніки», в якому ознайомились з історією розвитку ПАТ «Мотор Січ».

Наприкінці заходу представники ПАТ «Мотор Січ» побажали майбутнім менеджерам успіхів у навчанні. Вони відзначили високий рівень зацікавленості студентів і наголосили, що активна життєва позиція сприятиме успіхам молоді в побудові кар’єри.

Своєю чергою, усі студенти запевнили. що отримали позитивний досвід від екскурсійного візиту на підприємство.

 

Факультет менеджменту

 

Схожі новини