Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті підбивають перші підсумки реалізації проекту «Open Аir Lecture Hall»

На біологічному факультеті підбивають перші підсумки реалізації проекту «Open Аir Lecture Hall»

На біологічному факультеті підбивають перші підсумки  реалізації проекту «Open Аir Lecture Hall»
08.02.2018 14:29 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет проектна діяльність лекторій на свіжому повітрі

На біологічному факультеті після успішної реалізації проекту, підтриманого Британською Радою в Україні в рамках програми “Active Citizens” підбивають перші підсумки активної діяльності учених. Так, нещодавно відбулась перший захід лекторію на відкритому просторі “Open Air Lecturer Hall” біля навчального корпусу ЗНУ №3. Поки що проект ще мобільний, погодні умови заважають надійно закріпити всі елементи. Та це не завадило ані студентам, ані лектору – асистенту кафедри садово-паркового господарства і генетики рослин Аліні Бережній провести першу лекцію в умовах оновленого студмістечка. До речі, темою заняття куратор заходу обрала саме розміщення елементів лекторію (лавок, вазонів для квітів та кошиків для сміття) із врахуванням вимог і нормативів ландшафтної архітектури.

Розробники проекту – викладачі біологічного факультету – Марина Корнет, Олена Бойко, Аліна Бережна зауважили: «Хочеться подякувати Британській Раді за наданні можливості для реалізації соціальних проектів, направлених на покрашення добробуту громадян України, а особливо від студентської та викладацької спільноти Запорізького національного університету. В нашому проекті «Лекторій на природі», що пройшов за програмою грантової підтримки Active Citizens, сформувалася незвична команда – один хімік та 2 біологи, спеціалісти з садово-паркового господарства. Але хіба має значення посада, коли в людей збігаються погляди та є спільне бажання зробити кращим  рідне місто?!».

Учені підкреслюють, що саме завдяки реалізації проекту біля навчального корпусу №3, і з’явився лекторій під відкритим небом, де без проблем може розміститися компактна група для проведення занять на свіжому повітрі, ближче до природи. В наш час однією з проблем університетської спільноти є досить тривале знаходження у стінах закладу, так часто не вистачає свіжого повітря, а зміни сезонів спостерігаєш здебільшого з вікна корпусу. Крім того, це є чудовим місцем для відпочинку, бо це місце є загальнодоступним для запорізької громади. Невід’ємною та важливою частиною лекторію у весняно-осінній період є квіти, які навесні планують висадити у вазонах. Це будуть спеціально підібрані види рослин з гарними ароматичними властивостями, які завдяки своїм фітонцидним властивостям будуть доповнювати релаксуючий ефект від обраної території для лекторію.

На сьогодні в повній мірі закуплено та доставлено до університету обладнання, яке чекає сприятливої погоди для стаціонарного його розміщення та закріплення. Викладачі та студенти біологічного факультету запрошують всіх бажаючих для проведенні цікавих лекцій природничого характеру або просто відпочинку від міської метушні та різних негараздів у цьому чудовому місці. Використання даного лекторію сприятиме кращому засвоєнню інформації, розширить перелік методологічних прийомів та заходів під час навчання. Погодьтеся, що краще вивчати рослини та особливості їх існування коли знаходишся безпосередньо біля них та в їх оточенні. Тут можна проводити як лекційні, так і семінарські та практичні заняття. «Лекторій на природі» просто приречений стати улюбленим місцем праці та відпочинку на території студмістечка ЗНУ.

Ознайомитися з інформаційним сюжетом про діяльність лекторію від навчальної лабораторії телевізійної журналістики факультету журналістики Запорізького національного університету можна за покликанням:

https://www.facebook.com/univerzp/videos/1901980159831368/

 

Біологічний факультет

Схожі новини