Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ допомагають внутрішньо переміщеним особам реалізувати свої права завдяки власному проекту

Студенти ЗНУ допомагають внутрішньо переміщеним особам реалізувати свої права завдяки власному проекту

Студенти ЗНУ допомагають внутрішньо переміщеним особам реалізувати свої права завдяки власному проекту
08.02.2018 15:51 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет проектна діяльність внутрішньо переміщені особи

Юридичний факультет ЗНУ впродовж шести місяців реалізує правопросвітницький проект «Корисна інформація» за підтримки Британської Ради в Україні. Його мета полягає у створенні матеріалів (плакатів, буклетів, дорожніх карт та відео) для інформування внутрішньо переміщених осіб щодо їхніх прав та пільг у соціальній галузі.

Проект реалізується у два етапи. Впродовж листопада та грудня серед студентської молоді регіону проводився конкурс на створення кращих інформаційних матеріалів про права та пільги ВПО. Конкурс викликав неабияку зацікавленість серед студентів різних факультетів, які активно надсилали власні роботи на юридичний факультет.
Урочисте нагородження студентів-переможців конкурсу відбулося 27 грудня у ЗНУ. Перший проректор ЗНУ Олександр Бондар вручив почесні грамоти і пам’ятні подарунки авторам кращих робіт – студентці факультету журналістики Таїсії Зозуль, студентам юридичного факультету Івану Бронзенському, Нікіті Ганзіні, Кирилу Хролу і Світлані Дригинич.
Головним результатом конкурсу стало те, що днями представники юридичного факультету ЗНУ передали інформаційні зразки «Інформування ВПО в реалізації прав в соціальній галузі» – буклети, плакати, дорожні карти, розроблені студентами вишу, – до Модульного містечка внутрішньо переміщених осіб, Головного територіального управління юстиції в Запорізькій області, Першого запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Адвокатського об`єднання «Гладкий, Яценко і Партнери», а також – до регіонального представництва ВГО «Асоціації Правників України» в Запорізькій області. За словами декана юридичного факультету ЗНУ Тетяни Коломоєць, ці матеріали будуть розповсюджуватися серед населення для того, щоб, по-перше, все особи, які мали статус ВПО, знали свої права, а, по-друге, для підвищення рівня правової свідомості та правової культури серед всього населення України.

Юридичний факультет

Схожі новини