Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Широбокова Ольга Олександрівна

Широбокова Ольга Олександрівна

ЗНУ Викладачі Факультет соціології та управління Кафедра соціальної філософії та управління

Кандидат філософських наук, доцент, доцент кафедри

Контакти

Розклад консультацій

 • середа: 16:05,
 • понеділок: 11:25

Дисципліни

 • Cоціальне управління
 • Арт-терапія
 • Естетика реклами
 • Місцеве самоврядування та соціальна робота
 • Соціальна профілактика
 • Управлінська культура
 • Рекламно-інформаційні технології в соціальній роботі

Біографія

Після закінчення у 2001 році Запорізької гімназії №11 паралельно навчалася в Гуманітарному університеті «ЗІДМУ», факультет журналістики, спеціальність «Реклама, PR та зв’язки з громадкістю» (заочне відділення) і в Запорізькому інституті економіки та інформаційних технологій, факультет іноземної філології, спеціальність «Переклад» (денне відділення).

У 2010 році отримала диплом з відзнакою й здобула кваліфікацію магістра у Запорізькому національному університеті, факультет соціальної педагогіки та психології зі спеціальності «Педагогіка вищої школи».

У 2011 році була зарахована до цільової денної аспірантури Запорізького національного університету зі спеціальності 09.00.03 – «Соціальна філософія та філософія історії».

У 2015 році захистила кандидатську дисертацію за темою «Новація в соціальному бутті», науковий керівник – д. ф. н., професор – Лепський Максим Анатолійович.

З 2009 року до сьогодні викладаю в Економіко-правничому коледжі при Запорізькому національному університеті.

З 2014 року працювала на посаді старшого викладача в Запорізькому національному університеті на факультеті соціології та управління, кафедра соціальної філософії та управління.

З 2018 року була переіедена на посаду доцента кафедри соціальної філософії та управління.

В 2021 році отримала наукове знання доцента кафедри соціальної філософії та управління (курс соціальна робота).

Наукова робота

Я є автором 24 праць за тематикою кафедри, зокрема: 22 наукового (із яких: 6 статей у наукових фахових виданнях України, 4 статті в закордонних наукових виданнях, 2 статті в періодичних виданнях, включених до наукометричної бази Scopus) та 2 навчально-методичного характеру.Після захисту кандидатської дисертації з 2015 року опубліковано 12 праць, зокрема 9 наукового (із яких: 1 стаття у науковому фаховому виданні України, 3 статті в закордонних наукових виданнях, 2 статті в періодичних виданнях, включених до наукометричної бази Scopus) та 2 праці навчально-методичного характеру.Пройшла навчання в Школі педагогічної майстерності ЗНУ (січень-квітень 2018 року).

Є членом проєктної команди та помічником менеджера Проєкту «Сучасні підходи надання соціальних послуг у місцевих громадах» (номер проєкту: 2019.1813.5-001.00), який виконується в рамках Програми «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України» Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ (наказ ректора Запорізького національного університету № 179 від 27.04.2021 р.).

Беру участь у виконанні мікрогрантів Team Europe:

 • чотири майстер-класи в форматі сo-working для школярів 9-11 класів та студентів І-ІІ курсів м. Запоріжжя, квест-гра «Креативне самоврядування» (08 – 24.05.2019 р.);
 • обласний молодіжний онлайн-конкурс до Дня Європи «Креативна Європа в Україні – 2020»;
 • Єврофорум-2020 (онлайн-формат: пряма трансляція на youtube-каналі факультету соціології та управління).

Крім того, з лютого 2018 року працюю заступницею декана факультету соціології та управління з профорієнтаційної роботи, щорічно забезпечую профорієнтаційні заходи на факультеті соціології та управління, працюю в приймальній комісії ЗНУ.

посилання на СИНАП - https://scientific-rating.znu.edu.ua/index.php

посилання на профіль в Scopus - https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=57216867376

посилання на Google Scholar - https://scholar.google.com/citations?user=qts6cfoAAAAJ&hl=ru

Інформація надана факультетом соціології та управління

Широбокова Ольга Олександрівна