Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Інтерактивна комунікація – із більш ніж 200 випускниками Бердянська

Інтерактивна комунікація – із більш ніж 200 випускниками Бердянська

Інтерактивна комунікація – із більш ніж 200 випускниками Бердянська
15.02.2018 10:26 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування приймальна комісія вступна кампанія безкоштовні пробні тренінги ЗНУ із написання ЗНО

Представники Запорізького національного університету провели масштабну інформаційно-консультаційну зустріч у Бердянську для більше ніж 200 абітурієнтів. Усі вони змогли якнайдетальніше ознайомитися з найважливішими нюансами проведення вступної кампанії-2018. Наприклад, скористатися послугами реєстраційно-консультаційного центру, що діє на базі ЗНУ (навчальний корпус №2, вул.  Жуковського, 66, ауд. 204 і 209). Тут їм нададуть вичерпну інформацію щодо всіх етапів вступної кампанії, допоможуть створити електронний кабінет.

Начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська зауважила, що абітурієнти на зібранні змогли акцентувати свою увагу на численних можливостях, які відкриваються перед ними. Наприклад, вони можуть взяти участь у безкоштовних пробних тренінгах із написання ЗНО, які відбудуться на базі університету 4 і 18 березня. Це – традиційна для вишу форма співпраці зі вступниками, яка чудово зарекомендувала себе в попередні роки як важливий складник підготовки учнівської молоді до участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Усі учасники отримали приклади тестових зошитів із ЗНО та спеціальний випуск Обласної академічної газети «Запорізького університету», в якому якнайдетальніше тлумачилися основні питання, пов’язані зі вступом-2018. Переглянути електронну версію видання можна за покликанням:

http://web.znu.edu.ua/gazeta/data.php?data=337

Своєю чергою відповідальний секретар приймальної комісії Станіслав Іваненко нагадав, що кожен випускник має можливість  долучитися на сайті до Віртуального консультаційного центру «Вступ-2018»:

https://web.znu.edu.ua/pk/vstup-2017-virtual-consul-centre/

Самих випускників шкіл Бердянську цікавили питання пріоритетності вишів, переліку спеціальностей та потрібними сертифікатами ЗНО. Жваве обговорення викликали питання важливих процедурних моментів проведення вступної кампанії-2018, адже в багатьох випадках – секрет успіху криється у жорсткому дотриманні усіх вказаних термінів. Тому організаційно-технічний складник також має неабияке значення для успішного проходження ЗНО.

Власне сам бердянський захід був розбитий на дві частини. Перша стосувалася зустрічі із школярами Чернігівського, Приморського, Приазовського та Бердянського районів. Вона відбулася в приміщенні районної державної адміністрації. Були присутні на зібранні 107 осіб. Завітала на зустріч методист комунальної установи «Районний методичний кабінет» (Бердянськ) Сніжана Драглова. Вона висловила представникам Запорізького національного університету подяку від імені бердянських освітян і випускників за надання настільки потрібної та корисної інформації. Також Сніжана Олександрівна підкреслила, що подібні заходи завжди дарують окрім цінної довідкової інформації, відчуття підтримки від вишів-партнерів.

Друга зустрічі представників Запорізького національного університету пройшла вже ЗОШ № 16. На неї завітали близько 120 учнів зі шкіл міста Бердянська. Приєдналися до зібрання: директор школи Наталія Кондратюк (Петрівна), методист Галина Момот (Іванівна). Наталія Петрівна подякувала освітянам Запорізького національного університету за надану цінну інформацію, а Галина Іванівна відзначила можливість отримати чимало цінних консультацій.

Фотогалерея:

https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=1920837304612320


 

 

Схожі новини