Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Про ініціативи ректора ЗНУ Микола Фролова розповіли 186 випускникам одного з найбільших міст області – Мелітополя

Про ініціативи ректора ЗНУ Микола Фролова розповіли 186 випускникам одного з найбільших міст області – Мелітополя

Про ініціативи ректора ЗНУ Микола Фролова розповіли  186 випускникам одного з найбільших міст області – Мелітополя
16.02.2018 12:59 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування приймальна комісія вступна кампанія безкоштовні пробні тренінги ЗНУ із написання ЗНО

Триває втілення в життя масштабних проектів представників ЗНУ у Запорізькій області за підтримки Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти щодо особливостей проведення ЗНО та змін Правил прийому вступної кампанії-2018. Цього разу представники Запорізького національного університету завітали до одного з найбільших міст Запорізької області – Мелітополя. Інформаційно-консультаційна зустріч пройшла в приміщенні ЗОШ № 4 (директор – Анжеліна Михайлівна Коваленко). Захід зібрав 186 випускників, яким у першу чергу розповіли про ті унікальні освітні проекти, котрі впроваджуються у виші під координацією його ректора – професора Миколи Фролова. Йдеться про Концепцію іноземних мов, проектної діяльності, профорієнтаційної роботи тощо.

Увагу випускників 17 шкіл міста Мелітополь та районів – Михайлівського, Акимівського, Мелітопольського – закцентували на тому, що багатоступенева система освіти у виші дає змогу готувати фахові кадри від рівня “молодший спеціаліст” (в Економіко-правничому та Торговому коледжах) і до найвищих: підготовка докторів наук і філософії (PhD) в аспірантурі й докторантурі ЗНУ. Потужний науково-педагогічний колектив, сучасне обладнання, модернізовані аудиторії, затишне студмістечко – це лише кілька акцентів, які можна перерахувати, згадуючи про переваги вибору на користь університету.

Щколяри могли дізнатися, що визначним кроком у напрямку розвитку ЗНУ як вишу європейського зразка, є впровадження Концепції вивчення іноземних мов, яка упродовж чотирьох років успішно втілюється в життя в університеті. Вільне володіння мовами – це необхідна умова академічної мобільності студентської молоді та викладачів нашого університету, їхньої участі в міжнародних стажуваннях на базі провідних іноземних вишів.

За словами начальника відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлії Паскевської, така система роботи дозволяє максимально презентувати всі інновації цьогорічної вступної кампанії, нові спеціальності вишу, особливості навчання, проектну діяльність, студентське життя, розвиток інфраструктури університету, міжнародну та наукову діяльність. Досвід минулих років підтверджує великий попит із боку абітурієнтів та їхніх батьків на отримання достовірної інформації. Планується охопити на 17 зустрічах понад 2,5 тис представників цільової аудиторії – кращих цьогорічних вступників, якими в майбутньому пишатиметься наш університет

Цікавили присутніх на зустрічі й чимало організаційно-технічних моментів, процедурних питань. Так, відповідальний секретар приймальної комісії Станіслав Іваненко нагадав про функціонування на сайті ЗНУ Віртуального консультаційного центру «Вступ-2018»:

https://web.znu.edu.ua/pk/vstup-2017-virtual-consul-centre/

Тут завжди можна швидко зорієнтуватися у важливих етапах вступної кампанії, її нюансах та особливостях. Зокрема, випускників цікавило , що документи на 1 курс на основі повної загальної середньої освіти, подають заяви тільки в електронній формі як на денну, так і на заочну форму навчання. Хоча винятками є такі категорії осіб:

-ті, хто мають спеціальні права для участі в конкурсі;

-ті, хто вступають за квотами

-ті, хто мають розбіжності в написанні прізвища, імені, по-батькові, дати народження, статі, або громадянства в документі, що посвідчує особу вступника, та в сертифікаті ЗНО.

До речі, реєстрація електронних кабінетів вступників починається раніше, ніж подача заяв на вступ. Зареєструватись вступники можуть уже з 02 липня на сайті: ez.osvitavsim.org.ua

Також школярі цікавилися про те, що особа може навчатись на двох денних формах навчання, але бюджетною при цьому може бути тільки одна. А ось адресне розміщення держзамовлення має бути наступним: на початку вступної кампанії оголошуються максимальні обсяги держзамовлення. У рамках цих показників, вступники “приносять” до ВНЗ бюджетні місця. Отже, не вступнику надається місце, а майбутній студент сам його надає вишу.

Власне, як і раніше, абітурієнти подають заяви на вступ на сайті: ez.osvitavsim.org.ua. Це можна зробити вдома або завітати до ЗНУ, де нададуть допомогу з цих питань.

Присутнім запропонували отримати примірники тестових зошитів, інформаційних буклетів, а також переглянути спеціальний випуск Обласної академічної газети «Запорізького університету», в якому якнайдетальніше тлумачаться основні питання, пов’язані зі вступом-2018. До речі, отримати електронну версію видання можна за покликанням:

http://web.znu.edu.ua/gazeta/pdfy/11641165_1.pdf

Фотогалерея:

https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=1923031391059578

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Схожі новини