Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Про інновації ЗНО та вступ до ЗНУ розповіли 126 вступникам у Балабіно, Кушугумі, Малокатеринівці та Григорівці

Про інновації ЗНО та вступ до ЗНУ розповіли 126 вступникам у Балабіно, Кушугумі, Малокатеринівці та Григорівці

Про інновації ЗНО та вступ до ЗНУ розповіли 126 вступникам  у Балабіно, Кушугумі, Малокатеринівці та Григорівці
19.02.2018 15:22 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування приймальна комісія вступна кампанія безкоштовні пробні тренінги ЗНУ із написання ЗНО

Низку просвітницьких інформаційно-консультаційних зустрічей продовжили кілька заходів у школах Запорізької області. Представники Запорізького національного університету побували в смт Балабіно у навчально-виховному комплексті «Престиж» (директор – Винниченко Жанна Вікторівна), у смт Кушугум у навчально-виховному комплексі «Інтелект» (директор – Апостолова Тетяна Олексіївна), у смт Малокатеринівка, у навчально-виховному комплексі «Мрія» (директор – Грибова Надія Володимирівна) та Григорівському навчально-виховному комплексі (директор – Кандабарова Вікторія Валеріївна).

Увагу вступників привернули до найважливіших моментів проведення вступної кампанії-2018. А особливо наголосили на тих процедурних моментах, дотримання яких стане запорукою успіху для кожного абітурієнта. За словами начальника відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлії Паскевської, кожен абітурієнт, у першу чергу, має звернути увагу на численні етапи вступної кампанії, адже неналежне дотримання певних термінів може призвести до непоправних результатів. Юлія Анатоліївна запросила всіх охочих завітати до ЗНУ на пробні тренінги та до Консультаційно-реєстраційного центру вишу, де завжди допоможуть абітурієнтам із порадами.

Цікавили присутніх на зустрічі й чимало організаційно-технічних моментів, процедурних питань. Так, відповідальний секретар приймальної комісії Станіслав Іваненко нагадав про функціонування на сайті ЗНУ Віртуального консультаційного центру «Вступ-2018».

Варто відзначити, що молодь активно цікавилася багатьма важливими нюансами вступу, зокрема й до ЗНУ. Вони стосувалися проведення творчих конкурсів, визначення пріоритетності вишів, розподілу місць за держзамовленням тощо. Крім того, всі охочі змогли отримати чимало інформаційних буклетів, тестових зошитів, спецвипуску для абітурієнтів Обласної академічної газети «Запорізький університет».

Фотогалерея:

https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=1927080163988034

 

 

Схожі новини