Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка факультету журналістики стала учасницею проекту «Друзі за Збручем»

Студентка факультету журналістики стала учасницею проекту «Друзі за Збручем»

Студентка факультету журналістики стала учасницею проекту «Друзі за Збручем»
20.02.2018 08:40 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики освітня програма майстер-клас

Днями провели лекцію та майстер-класи від ведучої та редактора «Громадського радіо» Ірини Славінської та керівника «Радио НВ» Валерія Калниша у рамках проекту «Друзі за Збручем» у Львові. Учасницею цих навчально-просвітницьких заходів стала студентка 4 курсу факультету журналістики ЗНУ Інна Демченко.

Майстер-класи були присвячені розгляду розмовного радіо та його особливостей. Зокрема, Ірина Славінська розповіла про синергію сайту та радіостанції, структуру «Громадського радіо» і особливості створення контенту та інтерв’ю на розмовних станціях. Вона дала кілька ключових порад: «Формувати порядок денний», «Шукати розбіжності у інформації в різних джерелах (про подію, осіб...)», «Звертатися до першоджерел» і «Мати сумніви (по що не кажуть? чому не згадують ті чи інші події? і т.д.)».

Валерій Калниш, своєю чергою, більше розповів про менеджмент розмовної радіостанції, формування коректної сітки мовлення для аудиторії та секрети утримання слухачів на хвилі. Також він наголосив на важливості вивчення власної аудиторії та трансформування порядку програм і можливу зміну їх тематики через півроку після запуску.

За словами Інни Демченко, щоб стати учасником програми від Школи журналістики УКУ «Друзі за Збручем», охочі мають надіслати на електронну пошту організаторів мотиваційний лист, очікування від проекту та резюме й чекати на результати відбору. Зазвичай, бюджетним коштом можуть приїхати на проект 10-16 учасників. Дати майстер-класів можна дізнаватися у групі програми у фейсбуці.

 Сама вони оцінила програму, у якій взяла участь, як інформативну й корисну.


 Факультет журналістики

 

 

 


 

 

Схожі новини