Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті для першокурсників провели тренінг від провідних правників області

На юридичному факультеті для першокурсників провели тренінг від провідних правників області

На юридичному факультеті для першокурсників провели тренінг від провідних правників області
20.02.2018 14:45 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет освітній процес тренінг

Сімнадцятого-вісімнадцятого лютого на юридичному факультеті ЗНУ для студентів 1 курсу спеціальності «Правоохоронна діяльність» відбувся дводенний тренінг-практикум. Захід присвятили питанням проблематики застосування кримінального процесуального законодавства в умовах реформування судових та правоохоронних органів.

Спікерами тренінгу стали працівники судових та правоохоронних органів: к.ю.н., доцент кафедри кримінального права та правосуддя, суддя Заводського районного суду м. Запоріжжя  Руслан Сінєльнік; заступник начальника Заводського ВП Дніпровського ВП ГУНП в Запорізькій області, начальник кримінальної поліції Заводського ВП Дніпровського ВП ГУНП в Запорізькій області Максим Варава; т.в.о начальника слідчого відділу Заводського ВП Дніпровського ВП ГУНП в Запорізькій області Дмитро Киричек та прокурор Запорізької місцевої прокуратури № 1 Запорізької області Максим Цикін.

Руслан Сінєльнік розповів про процедури судового розгляду кримінального провадження, порядок проведення допиту підозрюваного, потерпілого та свідка під час судового розгляду. Також у його розповіді йшлося про особливості допиту малолітнього або неповнолітнього свідка чи потерпілого, питання, що вирішуються судом при ухваленні вироку.

Дмитро Киричек окреслив особливості спеціального досудового розслідування кримінальних правопорушень. Максим Варава зупинився на особливостях проведення негласних слідчих (розшукових) дій та використання їх результатів у доказуванні.

Максим Цикін, своєю чергою, охарактеризував новели кримінального процесуального законодавства стосовно залучення адвоката під час огляду місця подій, допиту потерпілого, порядок повідомлення особі про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та багато іншого.

Провідні юристи-практики обговорили зі студентами актуальні питання поведінки адвокатів у судовому засідання, прокурора під час здійснення ним дій, які закріплені у процесуальному законодавстві а також судді під час ведення судового засідання.

Студенти звернули увагу на зміни до Кримінального процесуального кодексу, а також обговорили доцільність запозичення позитивного європейського досвіду з даного питання.

Декан юридичного факультету, професор Тетяна Коломоєць висловила подяку усім учасника тренінгу-практикуми та побажала подальшого професійного зростання та самореалізації.

 

Юридичний факультет

 

Схожі новини