Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті фізичного виховання відбулося засідання круглого столу, присвячене реабілітаційним технологіям

На факультеті фізичного виховання відбулося засідання круглого столу, присвячене реабілітаційним технологіям

На факультеті фізичного виховання відбулося засідання круглого столу, присвячене реабілітаційним технологіям
21.02.2018 09:57 Все Головні новини Факультет фізичного виховання освітній процес засідання круглого столу

На факультеті фізичного виховання ЗНУ, на базі кафедри фізичної реабілітації нещодавно провели засідання круглого столу на тему: «Реабілітаційні технології в системі фізичної реабілітації». На заході були присутні студенти 4 курсу денної форми навчання напрямку підготовки «Здоров’я людини» (групи 1234-1, 1234-2). Керівником та організатором заходу стала старший викладач кафедри фізичної реабілітації Олена Іванська.

Також на заході були присутні завідувач кафедри фізичної реабілітації д.б.н. Надія Богдановська, доценти кафедри фізичної реабілітації Ірина Кальонова, Вадим Гостищев, Лариса Потапова, старший викладач Наталя Позмогова й викладач Олена Потапова.

Студенти підготували доповіді із запропонованої для обговорення теми, які супроводжувалися відеоматеріалами та презентаціями. Усі студенти брали активну участь в засіданні, після кожного виступу доповідача було підведені висновки та відповідали на запитання з залу.

Серед тем доповідей варто відзначити такі, як «Організація та управління системою реабілітації хворих», «Установи, що реалізують реабілітаційні програми, їх види, структура, завдання», «Психологічна реабілітація», «Соціальна та професійна реабілітація» та «Медико-гігієнічне навчання та виховання населення з використанням реабілітаційних технології».

Наприкінці засіданні круглого столу його учасники підбили підсумки щодо виступу кожного доповідача. Планується, що найкращі наукові розвідки будуть надруковані в різних наукових збірниках України.

 

Факультет фізичного виховання

 

Схожі новини