Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Профспілка ЗНУ запрошує студентів пройти навчання у Школі вожатської майстерності

Профспілка ЗНУ запрошує студентів пройти навчання у Школі вожатської майстерності

Профспілка ЗНУ запрошує студентів пройти навчання у Школі вожатської майстерності
21.02.2018 14:07 Все Головні новини Первинна профспілкова організація Школа вожатської майстерності

Із 5 лютого по 5 березня у ЗНУ триває прийом заяв від студентів на участь у тренінговій програмі Школи вожатської майстерності, що проходить на базі Запорізького обласного центру молоді. Координатором цієї роботи в університеті виступає заступник голови первинної профспілкової організації вишу Валентина Сухенко.

Третій рік поспіль студенти ЗНУ долучаються до проекту і проходять безкоштовне навчання, що дозволяє їм здобути базові знання для роботи з дитячим колективом, отримати море позитивних емоцій, знайти нових друзів і працевлаштуватись на літній період. Викладає у Школі досвідчений тренер Сергій Куликовський, який є автором посібника для вожатих та розробником програми навчання.

Учасників Школи вожатської майстерності знайомлять із нормативно-правовою базою, яка регулює діяльність вожатих, особливостями роботи з різними віковими групами дітей та іншими премудростями діяльності педагога. Навчають ефективно та цікаво організувати дозвілля дітей під час відпочинку, а також методикам проведення ігор, цікавих та веселих анімаційних танців тощо.

Заняття проходять у групах на базі Школи вожатської майстерності за графіком: середа, п’ятниця – з 16.00 до 19.00, субота – з 9.00 до 12.00. Для участі у тренінгах вже зареєструвалися 42 студенти ЗНУ. Перші групи розпочнуть навчання вже з 23 лютого.

Загальний тренінговий курс складається з 4 занять і підсумкового іспиту. Після закінчення навчання слухачі складають екзамен і одержують сертифікат, який суттєво збільшує можливість оформитися на тимчасову роботу в літні дитячі оздоровчі заклади. Адже до складу компетентного журі, яке приймає іспит, входять співробітники дитячих таборів і потенційні роботодавці. Так, минулого року це були представники дитячих оздоровчих таборів Запорізької області та м. Одеси.

Варто згадати, що минулого року навчання у Школі пройшли представники біологічного, історичного факультетів, а також фізичного виховання, іноземної філології та інші. Мистецтво бути вожатим опанували близько 100 студентів.

Після успішного складання екзамену вони пройшли співбесіду і працевлаштувалися на літній період працювати у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку: «Супутник» (Великий Луг), табори відпочинку «Факел», «Гвоздика», «Зміна» (Азовське узбережжя) тощо. Таким чином, у літній період вони змогли водночас відпочити, попрацювати з дітьми у таборах і здобути необхідний для майбутніх фахівців досвід педагогічної роботи, а також заробити певні кошти для власних потреб.

Заявки на навчання у Школі вожатської майстерності приймаються у приміщенні студентського сектору профспілкової організації ЗНУ – кім. № 311 навчального корпусу № 4. Із додатковими запитаннями звертайтеся до кім. № 311, 209 навчального корпусу №4 або за тел.: 228-75-27, 096-80-50-681.

 

Олена Хлистун

 

 

 

Схожі новини