Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики обговорили проблеми організації та висвітлення мистецьких фестивалів

На факультеті журналістики обговорили проблеми організації та висвітлення мистецьких фестивалів

На факультеті журналістики обговорили проблеми організації та висвітлення мистецьких фестивалів
26.02.2018 13:40 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики кафедра теорії комунікації реклами та зв’язків із громадськістю зустріч

Двадцять третього лютого у рамках відзначення Днів Ярослава Мудрого на факультет журналістики завітали організатори Міжнародного мистецького фестивалю «Зірка Різдва», учасники музичного гурту та засновники однойменного благодійного фонду «Jiva Online» Радислав Гуслін (священик В’ячеслав Власенко) і Дмитро Краснокутський.

Під час зустрічі четвертокурсники факультету журналістики дізналися про основні етапи та проблеми організації фестивалю міжнародного масштабу в запорізькому регіоні, зокрема, обговорили фінансовий, локаційний, творчий, мас-медійний, PR-аспекти взаємодії з учасниками та гостями мистецьких заходів.

Також студенти почули розповідь і поставили власні питання про історію фестивалю «Зірка Різдва», про його розвиток від малочисленого музично-літературного до повномасштабного кількаденного міжнародного фестивалю різних видів мистецтв. Окрему увагу гості факультету приділили розповіді про миротворчу місію мистецтва в сучасних умовах.

Спілкування з гостями виявилося розмаїтим і різнобічним: музиканти виконали власні пісні та декламували вірші учасників фестивалю, а о. В’ячеслав відповів на питання студентів щодо його творчих планів, устрою сучасної церкви, співвідношення інтелектуального та духовного начал у мистецтві тощо.

Насамкінець студенти та організатор зустрічі доцент кафедри теорії комунікації, реклами та зв’язків із громадськістю ЗНУ Тетяна Іванюха подякували гостям і висловили сподівання на подальшу співпрацю під час мистецьких і університетських заходів.

 

Кафедра теорії комунікації, реклами та зв’язків із громадськістю

 

Схожі новини