Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики обговорили проблеми організації та висвітлення мистецьких фестивалів

26.02.2018 13:40 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики кафедра теорії комунікації реклами та зв’язків із громадськістю зустріч

Двадцять третього лютого у рамках відзначення Днів Ярослава Мудрого на факультет журналістики завітали організатори Міжнародного мистецького фестивалю «Зірка Різдва», учасники музичного гурту та засновники однойменного благодійного фонду «Jiva Online» Радислав Гуслін (священик В’ячеслав Власенко) і Дмитро Краснокутський.

Під час зустрічі четвертокурсники факультету журналістики дізналися про основні етапи та проблеми організації фестивалю міжнародного масштабу в запорізькому регіоні, зокрема, обговорили фінансовий, локаційний, творчий, мас-медійний, PR-аспекти взаємодії з учасниками та гостями мистецьких заходів.

Також студенти почули розповідь і поставили власні питання про історію фестивалю «Зірка Різдва», про його розвиток від малочисленого музично-літературного до повномасштабного кількаденного міжнародного фестивалю різних видів мистецтв. Окрему увагу гості факультету приділили розповіді про миротворчу місію мистецтва в сучасних умовах.

Спілкування з гостями виявилося розмаїтим і різнобічним: музиканти виконали власні пісні та декламували вірші учасників фестивалю, а о. В’ячеслав відповів на питання студентів щодо його творчих планів, устрою сучасної церкви, співвідношення інтелектуального та духовного начал у мистецтві тощо.

Насамкінець студенти та організатор зустрічі доцент кафедри теорії комунікації, реклами та зв’язків із громадськістю ЗНУ Тетяна Іванюха подякували гостям і висловили сподівання на подальшу співпрацю під час мистецьких і університетських заходів.

Кафедра теорії комунікації, реклами та зв’язків із громадськістю