Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті провели засідання круглого столу, присвячене судовій реформі

На юридичному факультеті провели засідання круглого столу, присвячене судовій реформі

На юридичному факультеті провели засідання круглого столу,  присвячене судовій реформі
26.02.2018 10:00 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет освітній процес засідання круглого столу

Двадцять третього лютого на юридичному факультеті ЗНУ за підтримки декана юридичного факультету Тетяни Коломоєць відбулося засідання круглого столу на тему «Судова реформа. Процесуальний аспект». На заході були присутні як студенти, так й успішні юристи-практики. Засідання провели з метою побудови єдиного підходу до тлумачення та застосування норм процесуального права, які зазнали змін унаслідок судової реформи.

Організаторами заходу стали представники Запорізького відділення Асоціації правників України в Запорізькій області. Активну участь в заході також взяли представники студради юридичного факультету та Ліги студентів АПУ Запорізької області.

Під час відкриття засідання із вітальним словом до його учасників звернулися: декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць та голова Запорізького осередку Ліги АПУ, керуючий партнер адвокатського об`єднання"Гладкий, Яценко та Партнери" Дмитро Гладкий.

Першою з доповіддю, присвяченою питанням юрисдикції, доказів і доведень за новими процесуальними кодексами, перед студентами виступила адвокат, старший юрист «LCF Law Group» Юлія Лукошкіна.

Адвокат Іван Черкашин закцентував увагу аудиторії на темі "Про забезпечення позову і доказів за новими процесуальними кодексами, застосування, скасування і зміни заходів забезпечення позову". Також він розглянув питання про зустрічне забезпечення.

Адвокат та юрист фірми «LCF Law Group» Ірина Кобець розповіла про судові витрати і строки вчинення процесуальних дій та форми процесуальних документів.

Крім того, на заході виступив старший юрист фірми "Гладкий, Яценко та Партнери" Іван Шумейко, який розглянув питання про нові вимоги до оформлення процесуальних документів, заяви з процесуальних питань, новели представництва тощо.

Також студенти з великою цікавістю прослухали виступ партнера, адвоката "Гладкий, Яценко та Партнери" Дмитра Гладкого, який розповів про заходи процесуального примусу, його підстави та застосування, а також про нові процесуальні обов`язки учасників справи та види зловживання процесуальними правами.

Учасники заходу відзначили, що засідання круглого столу мало динамічний, «живий» і конструктивно-дискусійний характер, а самі вони дізналися багато нового та цікавого.

 

Юридичний факультет

 


Схожі новини