Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК організували Всеукраїнську олімпіаду з української мови (обласний етап)

В ЕПК організували Всеукраїнську олімпіаду з української мови (обласний етап)

В ЕПК організували Всеукраїнську олімпіаду з української мови (обласний етап)
26.02.2018 13:46 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж освітній процес олімпіада перемога

Двадцять четвертого лютого на базі Запорізького національного університету відбувся обласний етап VIII Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації м. Запоріжжя та Запорізької області. На захід завітали представники 23 коледжів і технікумів із Запоріжжя, Бердянська, Мелітополя. Оріхова, Дніпрорудного тощо. Викладачі та представники студактиву коледжу доклали чимало зусиль, аби створити комфортні умови для всіх учасників олімпіади й забезпечити високий організаційний рівень її проведення. До того ж, чимало уваги співробітники ЕПК приділили профорієнтаційному складнику заходу. Так, від імені керівництва коледжу його гостей привітала заступник директора ЕПК з виховної роботи Олена Артеменко. Зокрема, вона наголосила, що цей рік для коледжу – особливий, ювілейний: десять років тому Економіко-правничий коледж заснували на базі Запорізького національного університету.

До свого десятиріччя цей навчальний заклад підійшов із вагомими здобутками й перемогами. Про це йшлося й у профорієнтаційному ролику, присвяченому історії та сьогоденню ЕПК. Так, від директора коледжу Олени Грибанової присутні на заході почули про його потужну матеріально-технічну базу, кадровий потенціал викладачів й успіхи студентів.

Результати виконання завдань письмової роботи, до якої увійшли як питання на знання граматики української мови, так і творчі завдання, оцінювало високопрофесійне журі. Його очолила голова Запорізького методичного об’єднання викладачів української філології, викладач ЕПК Наталія Труш. За результатами підбиття підсумків обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови 1 місце посіла студентка Економіко-правничого коледжу Софія Кравчук (результат – 41,95). 2 місце виборола студентка Запорізького електротехнічного коледжу ЗДІА Євгенія Українцева (41,2). На 3 місці – представниця коледжу Класичного приватного університету Юлія Холод (37,1).

Колектив Економіко-правничого коледжу ЗНУ привітав Софію Кравчук та її наукового керівника Наталію Труш із вагомою перемогою та побажав подальших здобутків!

 

Економіко-правничий коледж

 

 

 

Схожі новини