Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті стали відомі імена переможців обласних олімпіад

На біологічному факультеті стали відомі імена переможців обласних олімпіад

28.02.2018 13:10 Все Головні новини Факультети Біологічний

Із метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, стимулювання їх творчої праці та в рамках виконання наказу МОН України «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році в закладах вищої освіти» №1572 від 06.12.2017 р. на базі біологічного факультету проведено І тур із чотирьох олімпіад. Студенти демонстрували свої знання зі спеціальностей «Хімія», «Біологія», «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» та з дисципліни «Загальна екологія» (для представників неекологічних спеціальностей).

За результатами участі серед 24 студентів 3-4 курсів напряму підготовки «Хімія» переможцями І туру стали студентки 4 курсу Тетяна Тюріна (1 місце), Вікторія Мелещенко (2 місце) й Аліна Лагрон (3 місце). На ІІ тур Всеукраїнської олімпіади, який відбудеться з 11 по 14 квітня 2018 року, наші учасники (І та ІІ місце) поїдуть до Львівського національного університету імені Івана Франка.

За спеціальністю «Біологія» у І турі олімпіади серед 10 найсильніших на факультеті студентів перемогу отримали студентки 4 курсу Тетяна Крижановська (1 місце) та Діана Чеботар (2 місце). Студенти - переможці І туру відбудуть на очний тур олімпіади до Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького (18-19 квітня 2018 р.).

Студенти 4 курсу спеціальності «Біологія» Катерина Мартиненко (1 місце) та Вікторія Коваль (2 місце), які стали переможцями І туру з олімпіади з дисципліні «Загальна екологія», запрошені до участі у ІІ турі, який відбудеться на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ) 18-20 квітня 2018 року.

Серед 18 учасників І туру олімпіади серед студентів спеціальності «Екологія» І місце посів студент 1 курсу магістратури Богдан Моргун, ІІ місце – студент 4 курсу Дмитро Водолазький. Переможці випробують свої сили у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з «Екології, охорони навколишнього середовища та збалансованого природокористування», яка відбудеться на базі Одеського державного екологічного університету з 18 по 20 квітня 2018 року.

Представники біологічного факультету побажали перемог нашим учасникам!

Біологічний факультет