Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Свято на юридичному факультеті

Свято на юридичному факультеті

24.04.2008 15:10

Викладачі та студенти юридичного факультету провели акцію «Ласкаво просимо на юридичний факультет!»

На свято, що проходило під лозунгом «Юридичний факультет – наш другий дім», отримали запрошення абітурієнти, вчителі і керівники запорізьких шкіл, а також представники інших вищих навчальних закладів регіону.
Зустріч розпочалася з екскурсії та ознайомлення з історією створення та розвитку факультету. Гості мали змогу поспілкуватися з викладачами і студентами факультету, поставити їм різноманітні запитання. Найбільше абітурієнтів цікавили особливості студентського самоврядування на факультеті та в університеті в цілому, а також наукова діяльність майбутніх правників ЗНУ. Своїм досвідом з ними поділилися голова студради факультету Микола Мартинов та голова факультетського Наукового студентського товариства Марина Терегеря.
Майбутнім студентам запропонували взяти участь в інтелектуальному змаганні з основ правознавства, а авторів найвдаліших відповідей нагородили символічними медалями і солодощами.
Студенти юридичного факультету знаходять час не лише для навчання та заняття наукою, тому вони влаштували святковий концерт. Свої таланти гостям продемонстрували команда КВК факультету і саксофоніст Олександр Морозов, виконавиця хореографічного номера Єлизавета Тихонська, а завершився концерт чарівним співом Ірини Дубиніної.

Таміла ТАРАСЕНКО