Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЕПК зустрілися з програмними тестувальниками

Студенти ЕПК зустрілися з програмними тестувальниками

Студенти ЕПК зустрілися з програмними тестувальниками
05.03.2018 15:41 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж освітній процес декада популяризації математичних дисциплін та програмного забезпечення зустріч

Нещодавно в рамках проведення декади популяризації математичних дисциплін та програмного забезпечення відбулась зустріч представників компанії «QATestLab» зі студентами 2-4 курсів спеціальності інженерія програмного забезпечення Економіко-правничого коледжу.

Компанія «QATestLab» – це провідна українська компанія, що надає повний спектр послуг із тестування програмного забезпечення, контролю якості та вдосконалення процесу розробки програмного забезпечення.

Представники компанії розповіли студентам про такі нові професії, як інженер із забезпечення якості програмних продуктів та інженер з автоматизації тестування, про переваги кожної з професій та вимоги до потенційних претендентів. Особливо вони наголошували на можливості для студентів навіть без досвіду роботи почати кар’єру у галузі IT.

Також студентам презентували безкоштовні онлайн-тренінги по тестуванню програмного забезпечення, а саме: «Основи тестування програмного забезпечення», «Основи автоматизації тестування», «Основи тестування ігор» та «IT-продажі», доступні на сайті www.training.qatestlab.com.Також представникам ЕПК запропонували долучитись до участі в таких тренінгах.

Представники компанії зазначають: «Ми дуже вдячні організаторам зустрічі за чудову можливість поспілкуватися з молодими спеціалістами. Сподіваємося, ми змогли запалити вогник цікавості та інтересу до спеціальності тестувальника програмного забезпечення, а також на те, що такі зустрічі стануть доброю щорічною традицією».

 

Юлія Борисовська

 


Схожі новини