Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Завершився Чемпіонат з футзалу у ЗНУ

Завершився Чемпіонат з футзалу у ЗНУ

25.04.2008 09:52

Вчора закінчився довгоочікуваний Чемпіонат 2007-2008 рр. з футзалу серед студентів. Вперше за тривалий період у змаганні перемогли математики. Друге місце здобули фізики, а майбутні юристи посіли третє місце.

Змагання проходили протягом двох тижнів. Всі без винятку команди продемонстрували пристойний рівень гри, чим порадували вболівальників. Поєдинок між юристами і фізиками в перший день півфіналу проходив на високих швидкостях. Нікому не хотілося програвати, бо поразка знівелювала б усі надії на боротьбу за перше місце. На початку зустрічі здавалося, що суперники грають на рівних. Однак юридичному факультету таланило менше, до того ж у другому таймі темп їхньої гри знизився. Команда фізичного факультету скористалася ситуацією та перемогла фізиків з рахунком 4:1.
Наступна гра виявилася найемоційнішою з усіх. Тільки-но на майданчик вийшли команди факультету журналістики і математики, стало зрозуміло, що лише запекла боротьба виявить переможця. Першими рахунок відкрили журналісти, але через декілька хвилин математичний факультет зрівняв хід зустрічі. Коли до кінця матчу залишилося близько десяти хвилин, м’яч влучив в одного з журналістів. Суддя призначив пенальті, а трохи пізніше – ще одне. Уникнути голу обидва рази допомогла лише неймовірна майстерність голкіпера журфаку. За дві хвилини до закінчення матчу суддя зупинив гру і присудив команді факультету журналістики технічну поразку 0:3 за неспортивну поведінку. «Мені не сподобалися дії судді, - говорить капітан команди журфаку Антон Антонов, - на мій погляд, два пенальті – це вже занадто. Я згоден, що в деяких моментах ми вели себе не зовсім достойно. Але здається, що нас просто засуджували». Отже, до фіналу потрапили фізичний та математичний факультети.
Фінал виявився не менш напруженим, ніж півфінали. Першими в рахунку повів фізфак. Команда забила перший гол в другому таймі і продовжувала диктувати стиль своєї гри. Та ряд грубих помилок в обороні призвів до голу в свої ж ворота: математики з добивання зрівняли рахунок, а потім подвоїли його. Гра закінчилася з рахунком 2:1 - перемогою і радістю для математичного факультету, незрозумілою і сумною поразкою для фізиків.
Після матчу відбулося традиційне нагородження переможців. За призові місця студенти отримали від Спортивного клубу ЗНУ медалі, грамоти і цінні подарунки. Старший викладач кафедри фізичного виховання, головний суддя Геннадій Кушнір так прокоментував перебіг чемпіонату: «Хоча не обійшлося без ексцесів, у порівнянні з минулим роком рівень гри студентів дещо підвищився. Молодь стала краще орієнтуватися в правилах».

Ігор ОЛЕКСАНДРІВ
Фото Олександра Карп'юка