Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету завітали до своїх підшефних

Студенти юридичного факультету завітали до своїх підшефних

25.04.2008 09:54

На юридичному факультеті ЗНУ триває акція «Юридичний факультет – дітям-сиротам». У рамках цього проекту майбутні правники опікуються вихованцями Запорізької школи-інтернату №3, влаштовуючи для них екскурсії, а також приїжджаючи до них у гості.

Цього разу завітати до свої підшефних виявило бажання близько сорока студентів першого-четвертого курсів. Для багатьох з них такі поїздки стали регулярними - діти з нетерпінням чекають на приїзд студентів. Задля того, щоб порадувати вихованців інтернату, студенти приготували для них подарунки. Учні перших-третіх класів щиро зраділи знаряддю для малювання: альбомам, олівцям, фарбам, кольоровій крейді. А більш дорослі отримали м’ячи, бадмінтон, дартс і відразу ж влаштували імпровізовані спортивні змагання зі студентами. Справжнім сюрпризом для юних спортсменів стали «індивідуальні» подарунки. Так, хлопці, відібрані до футбольної секції, отримали м’ячі для тренування, а переможниця обласних дитячих змагань з настільного тенісу Юлія Десятник – спорядження для заняття улюбленим спортом.
У планах юридичного факультету – організація для вихованців інтернату екскурсії на острів Хортиця та проведення матчу з міні-футболу між студентами та дітьми-сиротами.

Таміла ТАРАСЕНКО