Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ захистилися європейські магістри

У ЗНУ захистилися європейські магістри

25.04.2008 12:53

Сьогодні відбувся відкритий захист наукових робіт магістрантів міжнародної програми «Європейські перспективи соціального включення», до якої Запорізький національний долучився в 2005 році.

Окрім можливості випускників цієї програми продовжувати свої дослідження в європейських університетах та працювати за отриманим фахом в країнах ЄС, слід відзначити демократичність міжнародного проекту. Кожен з його учасників має змогу обрати найбільш зручний для захисту наукової роботи час, щоб запропонувати увазі наукової комісії якомога глибші результати досліджень. Нагадаємо, що захист перших п`яти магістерських робіт відбувся восени минулого року. Сьогодні ж результати своїх досліджень презентували ще четверо молодих науковців.
Так, Тетяна Бережна приділила увагу європейським технологіям соціального включення молодших школярів з психолого-поведінковими девіаціями, Катерина Коломієць порівняла концепцію соціальної інклюзії у європейській та українській моделях соціальної роботи. Катерина Бринза та Олена Мєхова вивчали проблеми соціального включення ув`язнених та людей, звільнених з місць позбавлення волі.
Декан факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ кандидат педагогічних наук, доцент Ольга Пономаренко відзначила високий рівень виконання та наукову новизну магістерських робіт і побажала молодим науковцям, щоб їхні дослідження тривали.
Зараз у Запорізькому національному університеті по програмі «Європейські перспективи соціального включення» навчається вже друга група магістрантів, яка має завершити курс у 2009 році. Координатор програми, кандидат педагогічних наук, доцент Світлана Пащенко зазначає, що в разі подовження договору про співробітництво, проект триватиме в Запорізькому національному університеті до 2011 року.

Олександра САЛТАН

Детальна інформація: http://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/spp/er_so