Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету журналістики зустрілися з поетесою Світланою Кушнір

Студенти факультету журналістики зустрілися з поетесою Світланою Кушнір

07.03.2018 13:33 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики освітній процес зустріч

У рамках курсу «Теорія масової комунікацій та комунікаційні технології» студенти другого курсу факультету журналістики разом із доцентом кафедри теорії комунікації, реклами та зв’язків із громадськістю Інною Абрамовою продовжують знайомство з різними напрямами журналістської творчості. Цього разу до журналістів-початківців завітала письменниця, поетеса, нумеролог, організатор різноманітних піар-заходів Світлана Кушнір.

Поетеса представила студентам свою збірку «Как увидеть ангела», прочитала кілька віршів з неї та розповіла з чого почалася її творча діяльність: «Писати я почала в студентські роки…Ну знаєте, як буває: десь сценарій напишеш, десь вітання. Так і почалось моє письменництво. Досвід накопичувався, я бралася за вірші, а потім і до казок дійшла».

Разом із гостею студенти-журналісти окреслили переваги і недоліки друкованої книги та розглянули шляхи просування її в маси. На питання «Якщо у вас буде можливість видати книгу, то якого формату вона буде?» більшість присутніх відповіла «друкованого», чим дуже здивували гостю. Тож, чому саме так?

Студенти навели такі аргументи на користь свого рішення: по-перше, друкована книга, на відміну від електронної, дає естетичне задоволення. По-друге, вона не шкодить нашому здоров’ю. По-третє, читання друкованої книги дає змогу зануритися в її атмосферу. По-четверте, читаючи саме такий формат книги, ми отримуємо цілісне розуміння написаного. І, звичайно, не треба забувати  про матеріальну сторону цього процесу, адже книга коштує грошей, на чому письменник може заробити.

Також Світлана наголосила на важливості зворотнього зв’язку з аудиторією: «Кожний, хто пише – несе свою думку. І, звичайно, хоче бути почутим. Тому невід’ємною частиною комунікації є зворотній зв’язок. Саме завдяки цьому ми можемо зрозуміти чи все правильно робимо, чи є в нас талант до тієї чи іншої справи».

Після завершення зустрічі письменниця поділилася зі студентами порадами щодо того, де і як черпати натхнення і дала пораду «намагатися писати».

«Книги - морська глибина, Хто в них пірне аж до дна, Той, хоч і труду мав досить, Дивнії перли виносить», – нагадала присутнім відомий вислів Івана Франка, доцент Інна Абрамова, підбиваючи підсумки зустрічі.

Ознайомитися з віршами Світлани Кушнір можна за покликанням: http://stihi.ru/avtor/svetstroki

Текст: Христина Майдук

Фото: Олександра Старцева