Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо Ларису Безкоровайну із захистом докторської дисертації!

Вітаємо Ларису Безкоровайну із захистом докторської дисертації!

12.03.2018 10:43 Все Головні новини Відділ аспірантури і докторантури наука захист докторської дисертації

Колектив Запорізького національного університету вітає доцента кафедри туризму Ларису Вікторівну Безкоровайну з успішним захистом дисертації «Теоретичні і методичні засади професійної підготовки майбутніх фахівців з туризмознавства у вищих навчальних закладах» на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

Захист відбувся 7 березня 2018 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 17.051.09 у Запорізькому національному університеті.

Науковий консультант – професор кафедри фізичної культури і спорту Запорізького національного університету, доктор педагогічних наук, професор Роман Вікторович Клопов.

Бажаємо подальших успіхів і досягнень!

Відділ аспірантури і докторантури