Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФІФ вітали жінок святом англійської мови

На ФІФ вітали жінок святом англійської мови

На ФІФ вітали жінок святом англійської мови
13.03.2018 10:31 Все Головні новини Факультети Іноземної філології фіф виховна робота свято англійська мова

Напередодні свята, Міжнародного жіночого дня, на прекрасну половину нашого вишу чекало чимало сюрпризів та приємних моментів. Не стали винятком і представниці факультету іноземної філології, яких запросили на свято англійської мови. Ініціатором та натхненником заходу виступив доцент кафедри викладання другої іноземної мови Вячеслав Александров. У своїй роботі зі студентами Вячеслав Миколайович використовує творчий підхід, тому такі заходи за його ініціюванням на ФІФ проводяться традиційно, що є неабиякою мотивацією для студентів у вивченні англійської мови як другої іноземної.

У заході взяли участь студенти різних курсів факультету. Студенти 1 курсу спеціальностей «Мова та література (іспанська, французька)» виконали чуттєву пісню англійською мовою під гітарний акомпанемент Вячеслава Миколайовича. Студент 5 курсу, спеціальність «Переклад (англійська мова)», Максим Цибульський та студентка 3 курсу спеціальності «Мова та література (іспанська)» Олена Камендяк вразили аудиторію танцювальною композицією. Ведучими заходу стали студенти 3 курсу ФІФ («Мова та література (німецька)») Орина Шестакова та Павло Каневський, які розповіли про основну мету свята – конкурс діалогів із відомої п'єси Оскара Уайльда «Як важливо бути серйозним», вони й розпочали його блискучим виконанням свого діалогу. Перед представленням кожної частини присутні проглядали оригінал із екранізації із субтитрами рідною мовою для повного розуміння та занурення в атмосферу. Інсценування уривків із цієї п’єси також представили студенти спеціальності «Мова та література (німецька)» Регіна Чабанова та Ярослав Павловський,Софія Громова та Олена Волошина, Ольга Федусенко та Євген Чирва (спеціальність «Мова та література (французька)»). А Анастасія Удовенко (спеціальність «Мова та література (німецька)») зачарувала присутніх декламуванням вірша англійською мовою.

Присутні на заході завідувач кафедри викладання другої іноземної мови, доцент Катерина Ружин; асистент Ганна Медвідь, викладач Марина Трофименко, доцент Кирило Борін (кафедра викладання другої іноземної мови), заступник декана з виховної роботи, доцент Ніна Захарова подякували студентам за такий атмосферний захід. Вони й самі отримали задоволення від своєї роботи та були задоволені результатом, пообіцявши радувати факультет ще не одним таким заходом.

 

Ганна Ваніна,

заступник декана ФІФ з інформаційної та іміджевої роботи,

Софія Громова,

студентка 3 курсу ФІФ

 


 

Схожі новини