Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ влаштували ІІ міський конкурс образотворчого мистецтва «Арт-барви Запоріжжя»

Представники кафедри акторської майстерності та дизайну факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету при підтримці науково-методичного центру департаменту освіти і науки Запорізької міської ради нещодавно провели ІІ міський конкурс образотворчого мистецтва «Арт-барви Запоріжжя». Серед його учасників були учні загальноосвітніх шкіл та студенти вищих навчальних закладів. Усього в конкурсі взяли участь 74 особи.

Мета заходу – виявлення обдарованих дітей та молоді, сприяння їх творчому розвитку. Крім того, організатори мали на меті надання допомоги в подальшому професійному самовизначенні, а також – пропагування образотворчого мистецтва.

Голова журі – доктор педагогічних наук, професор Галина Локарєва на початку заходу щиро привітала учасників та побажала їм міцного здоров’я, нових творчих звершень та успіхів у навчанні.

Компетентне журі, до склад якого входили: кандидат мистецтвознавства, доцент Людмила Білозуб; методист науково-методичного центру департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Ольга Корольова та провідні вчителі образотворчого мистецтва Запорізької області, підбило підсумки творчого змагання.

Переможцями у віковій групі 11-14 років стали: учениця гімназії № 28 Катерина Лазаренко (керівник Олена Рудяк) та учениця ЗОШ № 3 Єлизавета Жуйська (керівник Антоніна Мірошникова). ІІ місце посіли учениці Запорізької обласної недільної грецької школи «Філоксенія» Софія Соловйова й Олександра Михалко (керівник Нонна Борсук).

У віковій групі 15-17 років Гран-прі отримала учениця гімназії «Контакт» Марія Старікова (керівник Олена Сауріна). А перемогли у групі учениця ЗОШ № 32 Ярослава Запольська (керівник Олена Бєляєва) та учениця ЗОШ №33 Анна Мухортова (керівник Тамара Дмитрієва).

Серед студентської молоді призерами стали студенти педагогічного коледжу Костянтин Кім, Марія Лещенко, Дар’я Гудим, Світлана Стадніченко, Зоя Назаренко та студенти ЗНУ спеціальності «Дизайн» факультету СПП Анастасія Шкрьоба, Дар’я Головіна й Анастасія Димова.

Роботи переможців будуть розташовано в арт-просторі наукової бібліотеки ЗНУ.

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=1954279984601385

Факультет соціальної педагогіки та психології