Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ триває проведення тренінгів для викладачів із написання мікрогрантів

У ЗНУ триває проведення тренінгів для викладачів із написання мікрогрантів

У ЗНУ триває проведення тренінгів для викладачів  із написання мікрогрантів
15.03.2018 08:59 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ФІФ проектна діяльність грантові пропозицій тренінги для викладачів

Для науково-педагогічних працівників нашого вишу проводять серії тренінгів щодо написання мікрогрантів. Такі заходи відбуваються з метою модернізації та активізації проектної і грантової діяльності в університеті. Вони ініційовані проректором з науково-педагогічної роботи Юрієм Кагановим. Автором та модератором такого навчання є кандидат філологічних наук, доцент кафедри німецької філології і перекладу, координатор численних міжнародних проектів Олена Тупахіна.

Так, 13 березня 2018 року відбулась чергова зустріч за цією тематикою, у якій взяли участь викладачі факультету іноземної філології. Олена Володимирівна ознайомила колег зі специфікою пошуку грантових пропозицій та надала для цього корисні ресурси. Викладачам було запропоновано згенерувати ідею для майбутніх проектів та шляхи її реалізації із залученням групових методів роботи та мозкового штурму. Крім цього, представники всіх кафедр ФІФ детально ознайомилися із особливостями написання та подання проектної заявки, заповнення аплікаційної форми для програми Європейського Союзу ERASMUS+.

Наприкінці учасники тренінгу подякували Олені Володимирівні за методичну та змістовну допомогу, корисний досвід у написанні проектів та висловили побажання щодо продовження серії таких майстер-класів у майбутньому.

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=1945435468819170

Ганна Ваніна,

заступник декана ФІФ з інформаційної та іміджевої політики