Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП провели «Майстерню соціальних проектів»

На факультеті СПП провели «Майстерню соціальних проектів»

На факультеті СПП провели «Майстерню соціальних проектів»
15.03.2018 13:17 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології проектна діяльність тренінг

Чотирнадцятого березня на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ студенти створювали соціальні проекти.

Тренером під час «Майстерні соціальних проектів» була студентка першого року магістратури спеціальності «Психологія» та вже виконавча директорка ГО «Запорізький ромський центр "Лачо Дром"» Анжеліка Кругляк. Зокрема, під час заходу вона поділилась із присутніми власним досвідом громадської активності та проектної діяльності.

Під час заходу студенти дізналися, що таке соціальний проект і як знайти ідею та оформити її у проект. Крім того, їм розповіли, як правильно формулювати мету проекту (метод SMART) та як створити концепцію проекту і що вона має містити.

Під час заходу йшлося також про те, як правильно заповнити заявку на отримання гранту. Зокрема, присутнім розповіли, як описати діяльність в межах проекту, що таке кількісні та якісні індикатори, ресурси проекту. Увагу студентів особливо звернули на те, за якими критеріями експерти оцінюють проект.

Під час тренінгу йшлося про основи фандрейзінгу. Зокрема, його учасникам розповіли, як і де шукати кошти для реалізації проекту? Студенти дізналися про основні донорські організації України та Європи, напрямки їх роботи.

На тренінгу з написання проектів були присутні викладачі та студенти факультету СПП, а також завітали його випускники. Учасники заходу активно дискутували та висловлювали свої ідеї професорсько-викладацький склад кафедр акторської майстерності та дизайну, психології, соціальної педагогіки, педагогіки та психології освітньої діяльності, а також представники деканату.

Наприкінці заходу присутні подякували за ідею провести тренінг декану факультету соціальної педагогіки та психології Ользі Пономаренко та за її чудову реалізацію Анжеліці Кругляк. Крім того, вони подякували всім, хто брав участь у підготовці й проведення заходу за активну співпрацю та висловили сподівання на наступні зустрічі.

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=1956361624393221

 

Факультет соціальної педагогіки та психології

 

 

Схожі новини