Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету журналістики зустрілися зі старшокласниками Козацького ліцею

Представники факультету журналістики зустрілися зі старшокласниками Козацького ліцею

Представники факультету журналістики зустрілися зі старшокласниками Козацького ліцею
15.03.2018 13:19 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики профорієнтаційна робота зустріч

Днями відбулася зустріч учнів Запорізької школи-інтернату Козацький ліцей зі студентами Запорізького національного університету. Метою заходу стала профорієнтація абітурієнтів, надання їм інформації про вступ до ЗНУ, зокрема на факультет журналістики.

Організатором зустрічі від університету стала доцент кафедри теорії комунікації, реклами та зв’язків з громадськістю Інна Абрамова. У заході взяли участь студенти різних курсів і спеціальностей факультету журналістики.

Перш за все, студенти продемонстрували старшокласникам відеоматеріали про ЗНУ, дали коротку характеристику факультетам та спеціальностям, описали про можливості, які відкриває перед абітурієнтами вступ до вишу. Наступним етапом зустрічі стало більш ґрунтовне знайомство зі спеціальностями.

Студентки-рекламістки розповіли про тонкощі своєї професії, предмети, що вивчаються на цій спеціальності, та, найголовніше, продемонстрували те, як рекламісти працюють. Вони підготували презентацію про власні проекти. Найцікавішим для аудиторії виявилась ідея екологічно чистих сумок із малюнками ручної роботи.

Майбутні журналісти приділили увагу таким перевагам вступу на спеціальність журналістика, як всебічний розвиток особистості, велика кількість виробничої практики та можливість реалізувати себе після навчання. Також дуже резонансною темою виявився сам процес вступу до вишу, студенти розповіли про процедуру подачі документів, прохідний бал та предмети, які необхідно скласти.

Щоб заохотити школярів, профорієнтаційна група навела кілька фактів із життя відомих випускників ЗНУ. Дійсно, ніщо не мотивує сильніше, аніж справжній приклад успіху.

Найбільш резонансними темами відзначалась частина зустрічі. присвячена легендарному студентському життю. Представники вишу розповіли про студентську раду, церемонію посвяти у студенти, а також про безліч заходів та конкурсів що проводяться в ЗНУ на постійній основі.

Крім того, під час зустрічі відбувся інтерактив із залом у вигляді невеликої вікторини із запитаннями про цікаві факти, пов’язані із журналістикою. Переможці отримали стікери з логотипом факультету журналістики ЗНУ і посиланнями на ресурси університету.

Наприкінці зустрічі студенти запросили всіх охочих на День відкритих дверей до ЗНУ, де школярі зможуть зробити остаточний вибір щодо бажаної спеціальності.

 

Маргарита Безбородова

 

 

 

Схожі новини