Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент факультету СПП Максим Каманов дякує всім, хто підтримує його під час боротьби з хворобою

Студент факультету СПП Максим Каманов дякує всім, хто підтримує його під час боротьби з хворобою

Студент факультету СПП Максим Каманов дякує всім, хто підтримує його під час боротьби з хворобою
19.03.2018 14:47 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології благодійність подяка

Студент третього курсу факультету соціальної педагогіки та психології Максим Каманов вже другий рік мужньо бореться із важкою недугою. Свого часу йому поставили діагноз – гостра проміслоцитіарна лейкемія, 1-а атака. Керівництво університету, викладачі та співробітники, студенти-активісти – усі прагнули підтримати Максима. Вони не лише влаштовували численні благодійні акції та проводили збори коштів під час загальноуніверситетських культурно-масових подій, але й стали донорами, адже саме такої підтримки потребував Студент третього курсу факультету соціальної педагогіки та психології Максим Каманов вже другий рік мужньо бореться із важкою недугою. Свого часу йому поставили діагноз – гостра проміслоцитіарна лейкемія, 1-а атака. Керівництво університету, викладачі та співробітники, студенти-активісти – усі прагнули підтримати Максима. Вони не лише влаштовували численні благодійні акції та проводили збори коштів під час загальноуніверситетських культурно-масових подій, але й стали донорами, адже саме такої підтримки потребував максим найбільше Максим найбільше.

Своєю чергою, Максим висловлює щиру вдячність усім, хто не залишив його наодинці з недугою, адже підтримка й допомога усіх небайдужих додала йому сил для боротьби. Ось які зворушливі слова надійшли на адресу університету від нашого студента:

«Від усього серця висловлюю величезну подяку ректору ЗНУ Миколі Фролову, декану факультету соціальної педагогіки та психології Ользі Пономаренко, викладачам ЗНУ, а також всім небайдужим студентам ЗНУ (зокрема, представникам студентської ради Любові Власовій, Тетяні Прилуцькій, Ганні Комісар), за надання фінансової допомоги для придбання дорогого і життєво необхідного препарату «Весаноїд» для лікування лейкемії. Й окремо, щиру вдячність за підтримку, увагу і доброту, які для мене дуже зараз важливі.

Незважаючи на довгий термін лікування, яке триває вже 1,4 року, ви не залишили мене наодинці зі своїми проблемами, а надаєте допомогу і підтримку, даруючи надію і віру.

Величезне спасибі донорам крові. При великій потребі в препаратах крові (6 місяців лікування) і дефіциті донорів – їхня допомога безцінна.

Мене очікує ще довге лікування і важливо не втратити досягнутий результат, але найголовніше, що, завдяки Вашій допомозі,  в мене є шанс на повноцінне майбутнє!

Бажаю всім здоров'я, благополуччя, нових досягнень, професійних перемог і невичерпної енергії. Просто будьте щасливі по-справжньому!».

 

 

 

Схожі новини