Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковці ЗНУ обговорили сучасні тенденції розвитку галузі на факультеті менеджменту

22.03.2018 10:02 Все Головні новини Факультети Менеджменту Факультет менеджменту наукова діяльність молода наука міжрегіональна конференція

Двадцять першого березня в Запорізькому національному університеті на базі факультету менеджменту провели Міжрегіональну науково-практичну конференцію студентів та молодих учених «Сучасні тенденції розвитку менеджменту». ЇЇ організаторами та співорганізаторами стали Міністерство освіти і науки України, Запорізька обласна державна адміністрація, Запорізька міська рада, Запорізька торгово-промислова палата та Запорізький національний університет. Цього року учасниками наукового заходу стали близько 140 осіб.

Пленарне засідання конференції розпочалося виступом проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи, доктора педагогічних наук, професора Олександра Гури. Олександр Іванови від імені ректорату та особисто ректора ЗНУ Миколи Фролова привітав усіх присутніх та побажав їм плідної роботи. Також він подякував всьому професорсько-викладацькому складу факультету, зокрема учасникам Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених, серед іншого – його голові Марині Тринцзі, за плідну роботу з підготовки проведення наукового заходу.

Загалом цього року на адресу організаторів конференції надійшло 145 наукових розробок, авторами яких є представники Запорізького національного університету, Запорізького національного технічного університету, Ужгородського національного університету та Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка.

Модератором наукового зібрання виступила голова НТСАДМВ факультету Марина Тринц, яка представляла доповідачів та запрошувала їх до виступів.

Так, на пленарному засіданні з презентаціями та доповідями виступив голова районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району Валерій Мостовий із доповіддю на тему: «Економічні функції органів місцевого самоврядування у забезпеченні розвитку місцевих громад».

Також присутні заслухали доповіді аспірантів Запорізького національного університету Ганну Скачкову («Менеджмент соціокультурних заходів у Запорізькому регіоні») і Дмитра Титарчука («Зарубіжний досвід ефективного менеджменту енергозбереження промислових підприємств»). Після кожного виступу охочі мали можливість поставити доповідачам запитання.

По завершенню урочистої частини відкриття конференції та пленарного засідання науковці розпочали роботу в секційних засіданнях. Їх у рамках конференції провели п’ять: «Сучасний стан системи управління на вітчизняних підприємствах» (24  учасника), «Розвиток підприємництва та логістики на сучасному етапі» (22 учасника), «Сучасні тенденції розвитку менеджменту ЗЕД» (44 учасника), «Бізнес-адміністрування в системі сучасного менеджменту» (36 учасників) та «Ділові комунікації в менеджменті» (22 учасника).

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=1964883680207682

Факультет менеджменту